Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet attól agyrázkódásom, ha...

Lehet attól agyrázkódásom, ha többször fejbevágtak egy furulyával?

Figyelt kérdés
Halál komolyan kérdezem, pls ne nevessetek ki szóval a barátommal nagyon összevesztünk, és ő felkapta az asztalomról a furulyámat és fejbe csapdosott vele. :( Jó nagyokat ütött. Nem vérzik, de eléggé fáj, és kicsit szédülök meg a szemem is mintha fájna.
2010. febr. 17. 21:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát elég hülye barátnőd van, mit ne mondjak.


Ahhoz nagyon nagyot kéne ütnie, hogy agyrázkódást kapj (pl haverom fejreesett bringával, hegyről lefele jövet, ő kapott agyrázkódást, de ő utána 2 napig hülyeségeket beszélt a kórházban, amire mánap nem is emlékezett.

Nem igazán volt magánál. Ő is túlélte, te is túléled, de ha engem egy barátnőm fejbecsapna furujával, én miminum orrbavágnám ököllel).


Attól függ hogy hova üt, ha a tarkódra az veszélyes,

ha a fejed tetejére, az nem annyira.

2010. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát köszi, sose csinált még ilyet csak most felment benne a pumpa mert az egyik haver poénból azt mondta neki hogy megcsaltam és nem hiszi el hogy nem.


Fejem tetejét csapkodta többször.

2010. febr. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!