Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradékonyság? Mitől lehet?

Fáradékonyság? Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Eléggé fáradékony vagyok már egy jó ideje, bár általában csak 5-6 órát alszom és kávét sem iszom már egy ideje, mert úgy érzem mindig, hogy a szívem környékéről illetve a testem különböző pontjairól nyilalló fájdalmak jönnek, és ez már egy jó ideje előjön időnként. De pl. most aludtam kb. fél napot és most mégis ásítok... Gépeztem ma, de nem komoly tevékenységeket, csak videókat néztem és Skypeoltam, de ennyi...akkor nem értem mitől fáradhatok el? Talán pajzsmirigy probléma?

2015. márc. 22. 19:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Tavaszi fáradtság, nem vagy eleget a levegőn, nem mozogsz, nem táplálkozol egészségesen, stb., de lehet valamilyen szervi oka is, menj el egy vérvételre.
2015. márc. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!