Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van hurutos köhögésem...

Mitől van hurutos köhögésem van? Részletek lent ( segítség)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és néha cigizek úgy vagy 3 hetet vigizhettem de azt is nagy szinte hónapos kihagyásokkal. Körülbelül 2 hónapja voltam beteg és csak a torkom fájt és így hurutosan köhögtem elkezdtem szedni a szemicilint de abbahagytam és még mindig így köhögök anyukám nem tudja hogy cigiztem és ma megkérdezte hogy cigizek e és azért köhögök így. Ettől lehet ? És mit lehetne azért tenni hogy elmúljon mert eléggé idegesítő
2010. febr. 16. 15:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi 2 van-t írtam elírás :D
2010. febr. 16. 15:40
 2/4 anonim ***** válasza:

"elkezdtem szedni a szemicilint de abbahagytam "


Gratulálok nem elég hogy cigarettázol a gyógyszert is abbahagytad.Úgylátszik akarsz egy krónikus hörghurutot.

2010. febr. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés " kedves " válaszoló -.- ... hanem hogy mitől mőlhatna el. Mert nem fáj csak köhögök és cigizni sem cigizek már csak vagy 3 hetet ha cigiztem és azóta mióta beteg voltam köhögök.
2010. febr. 16. 15:49
 4/4 anonim ***** válasza:
A köhögés makacs dolog, több hétig eltart, de ez már annál hosszabb. Mindenesetre ne dohányozz, és menj vissza az orvoshoz, lehet, hogy csináltat egy tüdőröntgent vagy még egy antibiotikumot ír, amit végig kell szedni, amennyi van a dobozban. Vagy javasol valami szerinte bevált köptetőt.
2010. febr. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!