Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet az agyammal?

Mi lehet az agyammal?

Figyelt kérdés

hetek óta tartó fülsípolás miatt jártam vérvételen,fülészeten stb,mindent rendben találtak most ideggyógyászhoz küldtek mert úgy vélik az agyam adja a hangot.:S

megijdetem

lehet hogy daganatom van?


2010. febr. 12. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A sípolás állandó? Vagy csak rövid ideig tart?
2010. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem az agyad, hanem idegrendszeri probléma lehet.

A "B6" és a "BI2" vitamin az idegek működését serkenti. A "B12"-vitamint pedig "folsavval" együtt kell szedni.

Ha a tünetek 3 hónap után sem enyhülnek, akkor nem idegi probléma volt.


Meg az is lehet, hogy sokat ülsz a számítógép mellett, és zúg a proci venti, és a zajártalom okozza a fülzúgást.


Vagy az agy bizonyos részeinek rossz vérellátása, de ez inkább már ilyen 60 év felettieknél :)

2010. febr. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 hete kezdődött és állandó,de inkább csak este hallom és már nem annyira zavaró mint 1-2 hete de sajnos azért hallom.kopony röntgenen,vérvételen,hallásvizsgálaton nem találtak semmit.a háziorvosom a letapadt nyaki izmokra "fogta" de most a fülészeten beparáztattak nagyon.még 30 sem vagyok.
2010. febr. 12. 16:14
 4/5 A kérdező kommentje:
ja és a jobb fülemben állandó,a ballban csak ritkán és 1-2 percig tartó szokott lenni.
2010. febr. 12. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Az ufók :)

Az ember hangfelvétele eléggé ködös része a tudománynak.

Alapvetően egy bonyolult szűrő, válogató, ellenfázisú elnyomóegységekből álló rendszer. Érzékenységét tekintve a nyaki ütőér hangjától pl. meg kellene süketülnünk, de nem halljuk :) Ha ez a rendszer valamely része gyengélkedik akkor jönnek a hangok :) Időnkét én magam és sok ismerősöm hall bizonyos frekvenciájú hangokat. Aki elment az orvoshoz az sem lett bölcsebb. Elvileg be kellene ollóznom ide 20-30 oldalnyi linket, de akkor sem lennénk előbbre.

2010. márc. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!