Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szúró lapocka környéki fájdalo...

Szúró lapocka környéki fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon erős szúró lapockafájdalmam volt többször is egymás után. Úgy kell elképzelni mintha 1-2 percig kést döfködnének a hátamba főleg a lapocka körül, egy kicsit talán a bordák környékére sugározva, utána pár percre megszűnik, majd ismét előjön. Az egész kb. 10 perc elteltével elmúlt. Verejtékezés, szívdobogás miegymás nem volt, sőt a vérnyomásom megmértem az is viszonylag rendben volt. Az elmúlt 1-2 évben volt már ilyenem kétszer, a közös mindegyikben az volt hogy este jelentkeztek, valamennyivel vacsora után, nyugalmi állapotban (számítógép vagy a TV előtt). Nagyon ritkán fordult elő, de mindig nagyon megijedtem. Ha beszorult volna a levegő akkor gondolom nem ilyen "rohamszerűen"jelentkezne pár perces kihagyásokkal.

2015. febr. 18. 22:26
 1/2 Oligocén válasza:
Nekem a rossz tartás miatt volt éles, szúzó fájdalom a lapockám alatt. A baj az volt, hogy gépezés közben mindig(talán az egér miatt :D) kicsit jobbra dőltem mindig. Hosszú távon nem túl egészséges. Vettem egy gyógytornára használatos labdát(azt hiszem a kisebbet) és azóta azon kockulok csak. kényelmes és jobb a tartásom :D
2015. febr. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Oligocén válasza:
Ja és megszűnt a fájdalom :)
2015. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!