Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáj a a bal lapockám...

Nagyon fáj a a bal lapockám valaki segítene?

Figyelt kérdés

fociztam haverokkal egyik délután, hát kb 10°C-volt

és egyszer iszonyúan elkezdett fájni a bal lapockám nem tudtam utána futni,mert annyira fájt, ha köhögök akkor is fáj,tüsszentésnél is fáj,hajolástól is meg ha felkelek az ágyból akkor is fáj,sőőt még a levegővételnél is.:S de nem sugárzik át más testrészre csak a lapocka vagy kicsivel alatta de nagyon rossz valaki segítene,vagy megmondaná,hogy mi lehet a probléma? előre is köszönöm


2012. jan. 13. 17:36
 1/7 bánomisén ***** válasza:
Szerintem nem voltak bemelegedve az izmaid és egy rossz mozdulatnál meghúzódott valahol a lapockád környékén egy izom. De persze ez csak tipp.
2012. jan. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Becsípődött egy ideg.
2012. jan. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és itt akkor várni kell pihentetni vagy ilyesmi?
2012. jan. 13. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:
Pihentetni, kenegetni, maszírozni, orvoshoz kellene menni vele. Ha súlyos, akkor gyógytorna, gyógyszer.
2012. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Pihentesd, kend be azokkal az izomlazító krémekkel. Tarts melegben. Esetleg vegyél valami fájdalomcsillapítót. Ha az ideg becsípődött,akkor valszeg gyulladásban van. n így szoktam megoldani amikor a nyakam alszom ki.
2012. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már szinte úgy éreztem hogy meggyógyultam fociztam suliban erre megint elkezdett fájni,de most már addig pihentetem míg tényleg teljesen meggyógyul...
2012. jan. 20. 17:59
 7/7 A kérdező kommentje:
Mennyi idő kb mire meggyógyul teljesen mert 1 hónapja ha fáj már,bár már nem annyira,de rossz még..:S
2012. febr. 1. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!