Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van ilyen, hogy ha valakit...

Van ilyen, hogy ha valakit zavar a magassága, kisebbnek látja magát, mint amekkora?

Figyelt kérdés
Itt most arra gondolok,hogy pl.aki anorexiás kövérnek látja magát,de közben nagyon sovány.Én elég alacsony vagyok és nagyon zavar a magasságom.Mindenkinek kb. a válláig érek.A tükörben is ezt látom.Pedig nem is vagyok olyan,alacsony,majdnem 170 centi vagyok.Bejelöltem a falon a 170 centit,csak nagyon kicsit magasabb,mint én.De valaki,aki mondta,hogy ő 170 centi,ő is fél fejjel magasabb mint én.Nálunk az ajtók 210 cm magasak,de elmentünk a rokonainkhoz és ott csak 200 cm magasak voltak az ajtók.Nekem ez nagyon tetszett.Odaálltam elé és azt néztem,hogy nem is olyan magas ez a 2 méter,csak másfél fejjel magasabb mint én.De ha társaságban vagyok,akkor közöttük is olyan alacsonynak érzem magam,mint a 2 méteres ajtó mellett.Pedig ők csak 180 centi körül vannak.Nem hiszem el,hogy egy 180 centi magas embernek nem érek fel a válláig.Kb.167 centi vagyok.Lehet,hogy csak beképzelem?17/F

2015. febr. 8. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Én 180cm lány vagyok, és egy 160cm-s fiúba vagyok szerelmes, aki a vállamig ér. Szerintem ne aggódj a magasságod miatt. A belső és a kisugárzás sokkal fontosabb :)

18L

2015. febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
haha akkor nem csak en vagyok ezzel igy. messziről fél fejjel magasabb mindenki de ha odamegyek kozvetlen melle (1m) akkor mar ugyanakkora :D
2015. febr. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nagyon alacsony vagy. Én tudom mert én meg 170 vagyok...


Ha apukád magas akkor még van esély nöni, de ha ne makkor ennyi maradsz. Mióta nem nösz ?

2015. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Februárban 162 voltam.Apa 172-3 cm.
2015. febr. 9. 22:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!