Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha elkezd valamim fálni akkor...

Ha elkezd valamim fálni akkor rögtön pánikba esem, hogy mi lehet a bajom és olyankor hirtelen elkezdek szédülni, gyenge leszek és olyan érzésem van mintha el akarnék ájulni! Ez pánikbetegség?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod!Ha elmész részletes kivizsgálásra, eredményeid jók, az megnyugtat? Mert akkor talán segítene a helyzeteden.
2010. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem apró dolgok miatt is pánikolok pl:ha csak egy kicsit belehasít a fejembe már kész vagyok.
2010. febr. 10. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Az lehet hipohondria is. /képzelt betegség/
2010. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami ráadásul elég nagy baj, mert ha negatív dologra /komoly betegségre/ gondolsz mindig, és pánikolsz is tőle, akkor képes vagy azt bevonzani magadon. Én pl. mindig attól féltem, hogy rákom lesz, Bármi tünet volt bárhol, mindig arra gondoltam. Aztán sajna be is jött...

Azóta pozitívan gondolkodom, még ha nem is fényes minden...

2010. febr. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen képzelt betegség, ami átcsap egy kisebbfajta pánikrohamba. Próbálj ne figyelni ezekre az apró jelekre. Nekem is volt ilyen periódusom, és amikor csaptam egyet a kezemmel ez hülyeség, ha nagyobb bajom lenne komolyabb tünetek lennének. Próbáld ki, tereld el a figyelmedet az ilyen szurkáktól, nyomásoktól, hasogatásokról. Ezek bárkinél előfordulhatnak.
2010. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

11.58! Ezzel igazán sokat segítettél szegényen, ügyes vagy! :S

Pánik ja, hipochondria ja... A hipochondriának lelki okai vannak... Nem vágysz mások figyelmére amit amúgy nem kapsz meg? Vagy nem vagy/voltál túlzottan elkényeztetve?


Ne parázz, nincs bajod :) Nekem is volt ilyen két évig, annyira, hogy depressziós is lettem, és már annyira kivoltak az idegeim, hogy egy apróbb zajtól elsírtam magam... De meg kell találni, hogy hol a bibi, mert ez csak tünet!!! Boldog vagy, kiegyensúlyozott? Tanulsz, dolgozol, jól érzed magad a bőrödben?

2010. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!