Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet, hogy agytumor?

Lehet, hogy agytumor?

Figyelt kérdés
Egy ideje, sokszor fáj a fejem, ha köhögök jobban. Reggel erősebb mint napközben, a koponyám hátsó felében érzek nyilaló fájdalmat ha mozgatom a nyakam. Egyensúly problémáim vannak, van amikor simán sétálok és mintha vki meglökött volna, kibillenek az egyensúlyomból. Állandóan fáradt vagyok, egész nap aludni tudnék. 1 hónapja kb. beszélni sem tudok normálisan, elfelejtek dolgokat, mást mondok mint kéne. A nagyapámnak 2szer volt agydaganata. Én 18 éves vagyok, tudom, hogy fiatalkorban gyakoribb ez a féle betegség. Ha kérhetem, mellőzétek az olyan válaszokat, h hülye vagyok, meg hipohonder, mert már a szüleim is észre vették rajtam, csak ők nem tulajdonítanak neki nagy jelentőséget.
2010. febr. 7. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvost kérdezz, itt nem fogsz megfelelő válaszokat kapni.
2010. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és voltál már orvosnál?
2010. febr. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
el kéne menned egy kivizsgálásra és akkor megtudod, hogy kell-e aggódnod
2010. febr. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

jaj dehogy agytumor, tul sok szokest neztel.


kerlekszepen, megfaztal, amirol a gyulladas rament a fuledre, ami az agyad egyensuly erzeket tamadta meg.

komolyan beszelek, egyik munkatarsam sem jon ez miatt dolgozni 2 honapig. dokinal meg tuti nem jartal, menj el mihamarabb.

2010. febr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem néztem a Szökést. Lehet, hogy igazad van, de fél év alatt nem tudok kigyógyulni a megfázásból? Eleinte csak egyensúly gondjaim voltak, meg fejem fájt, ezért nem is foglalkozam vele. Csak így h kb havonta jönnek új tünetek a régiek viszont nem múlnak el, kezdek aggódni.
2010. febr. 7. 21:48
 6/11 anonim ***** válasza:
Fél éve vannak problémáid? Apám holnap reggel kezdj dokinál! mire vársz?
2010. febr. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen ha rament a fuledre siman lehet attol, attol meg mondjuk epp jelenleg nem fujod az orrod.

Menj el mindekepp orvoshoz!

2010. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kérj MRi-re beutalót, jobb túl lenni rajta mihamarabb, bár nem hiszem hogy az lenne, de legalább te is megnyugodsz.
2010. febr. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha elmész orvoshoz, és azt mondja, semmi bajod, keress fel egy másikat is. Édesanyámnak több évet kellett rá várnia, hogy elküldjék egy olyan orvoshoz, aki kapásból megmondta, hogy mi a baja... És vedd komolyan, ne úgy, mint a szüleid!
2010. febr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek! Még valami, az MR pontosabb, alaposabb, mint a CT, ugye?
2010. febr. 7. 22:32
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!