Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, miért vagyok ilyen?

Mit tegyek, miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve hogy együtt vagyok a barátommal és mindig én miattam veszekedünk. Minden kis apróságon felhúzom magam és durcizok (örököltem) sőt még olyanon is amire nem adott semmi okot, de nekem nem tetszik és besértődök. Akár ha csak egyik jó haver b.nőjével interneten beszélget, az is idegesít, de annak a csajnak van pasija,de akkor is. Meg az a csaj feltette az adatlapjára a barátom képét és oda írta,hogy Imádom. Nem tudom miért, de ez engem nagyon tud idegesíteni. Annyira stresszelek az ilyeneken, hogy valamikor már bőgök.

Lehet azért vagyok ilyen mer az előbbi kapcsolataimba teljesen átvertek, az összes barátom másik lányért hagyott ott,és talán nem tudok bízni a mostani barátomba?! Meséltem ezt már neki,és mondta ő hogy benne bízhatok, ő nem olyan. De sajnos akkor is bennem van a múlt.

Köszi előre is a válaszokat.


2010. febr. 7. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A durcizás ne öröklődő dolog, hanem egyéni hiszti... Mondjuk az az imádom képfelirat nálam sem lett volna poénos, de a többi az csak arra jó, hogy most meg ezzel üldözd el ezt a pasit. A többi átvert, arról nem ő tehet,m nem is te, arról viszont majd te tehetsz, ha ő meg az állandó toporzékolás miatt menekül el és igaza is lesz. Egy többé-kevésbé felnőtt nővel van együtt, nem egy három évessel.
2010. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2010. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
17 mindketten
2010. febr. 7. 12:21
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy éve vagytok együtt, az nem kis idő. Bízzál benne. Az a csak meg csak bonyodalmat akar közöttetek, rossz akaró, provokatív nőszemély. Bizonyára tudja te milyen vagy, és csak azért is! A múltat felejtsd el, az egy rossz periódusod volt, de csak azért mert egyik sem volt hozzád való.Így értékeld. Ha ez a barátod valóban jó hozzád ne erőszakold ki a hülyeségeid miatt belőle azt ami nem is létezik. Szeresd és ne légy turifuri!!!
2010. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor még kinövöd, remélhetőleg csak kamaszhiszti. Bár akkor olyan nagyon sok fiú még nem verhetett át... Vagy igen?
2010. febr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs az a csaj....
2010. febr. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2 fiú vert át.
2010. febr. 7. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem bíztatni akarlak, de leht hogy fog még több is, ha ezt a mostanit a viselkedéseddel elüldözöd.
2010. febr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!