Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A sok bélgáz tényleg lehet...

A sok bélgáz tényleg lehet candida jele?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 09:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem tutira nincs candidám,sehol. Nekem is az a baj,hogy akármit eszek,felfúvódok, és jobb esetben kijönnek a gázok, rosszabb esetben begörcsölök,és úgy nézek ki, mint egy 6 hónapos terhes. Kiderült, hogy "irritábilis colon syndromám" van. Tehát minden kaja irritálja a vastagbelemet, és gázosít. Tökmindegy mit eszek. Szedtem már gyógyszereket (Mezym forte, Motilium, bélflóra javítót ittam), semmi nem használt. Aztán kipróbáltam a dokim tanácsára a Meteospazmyl nevű kapszulát, és az bevált. Napi 3 kellene, étkezés előtt vagy közben, de én csak egyszer szoktam és nagyon jó,mert megszűnnek a tüneteim. Azt hiszem,a 20 szemes valami 1300 ft, és nem kell recept hozzá. Szerintem egy próbát megér, ha nagyon erősek a tüneteid, szedd 3-asával az a biztos. Aztán meglátod, lehet elég lesz egy szem is/nap.

2010. febr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést, hülyén és durván hangzik a kérdés, de fontos: milyen szaga van a szeleknek: egészséges fingszag, vagy extrém büdös, mint mondjuk a pálpusztai sajt?

Másik kérdés: van-e régóta tartó, állandó (gyengébb vagy erősebb) hasmenésed?

2010. febr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Olyan normális. Egyébként érdekes, pár napja visszaállt átlagos mennyiségre, lehet a banán fogyasztás befolyásolja? Amíg gáz volt, ettem sok banánt, most meg egy ideje nincs itthon és nem is kell annyit eregetnem. :O

Egyébként mi a jelentősége a különbségnek?

2010. febr. 13. 22:29
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

a hozzászólóhoz lenne kérdésem, aki ezt írta:



Elnézést, hülyén és durván hangzik a kérdés, de fontos: milyen szaga van a szeleknek: egészséges fingszag, vagy extrém büdös, mint mondjuk a pálpusztai sajt?

Másik kérdés: van-e régóta tartó, állandó (gyengébb vagy erősebb) hasmenésed?



Hasznos volt számodra ez a válasz?



A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 02-12 16:



Nem viccelek, de extrém "pálpusztai" szaga van és a hasam is megy, mitől lehet ez, fel vagyok fújódva és nagyon sok gáz keletkezik bennem és büfögnöm is gyakran kell. Nem ettem extrém, szokatlan ételeket. MItől lehet ez? remélem tud valaki megoldást és választ. Kicsit cikis ilyennel orvoshoz fordulni, ráadásul nem olyan típus vagyok, hogy egy sima náthával is futnék a dokihoz...


köszönöm...

2010. márc. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, gyengébb hasmenésem is volt...
2010. márc. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ha elmegyek a dokihoz tuti, hogy egy rakás gyógyszert ír fel, (mert ezt szokta) de nem küld el kivizsgálásra, csak a patikába a tucat recepttel... HELP!
2010. márc. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pálpusztais hozzászoló! :D kiderült mi okozta ezt neked? nem tudom elképzelni mi van velem, napok óta híg a széklet és iszonyat büdöseket fingok én is.. nem valami felülfertőzésed volt? nekem étvágyam sincs annyira
2020. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!