Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most mit csináljak? (Candida)

Most mit csináljak? (Candida)

Figyelt kérdés
Ma voltam a háziorvosomnál,mert arra gyanakszom,hogy candidám van.Már nagyon régen nem jó az emésztésem,puffadok,fáj a hasam,székrekedésem,hasmenés van(habár az utóbbi időben,inkább csak az utóbbi szokott előfordulni)és mind emellett majdnem minden tünet illik rám,amit a candidánál olvastam.Már a bőrömön is látszik,hogy valami nincs rendben,mert rosaceás tüneteim vannak,amit úgy tudom okozhat az is,ha a vastagbél gyulladásban van,de lehet,h ennek nincs köze a candidához,nem tudom...Szóval mindent elmondtam az orvosnak,és legyintett rá egyet,sőt még majdnem ő förmedt én rám,h ez egy hülyeség.Állítólag candidája csak annak lehet,aki huzamosabb ideig szedett antibiotikumot,azt én is olvastam,de azt is,hogy a helytelen táplálkozás is kiválthatja és én sajnos pontosan azokat az ételeket fogyasztottam,amiket nem szabadna.Egyébként hüvelyi folyásom is van már elég régen,most készülök majd nőgyógyászhoz menni,de már ebben sem bízom...:(Gondoltam rá,h megcsinálom előtte ezt a gyorstesztet,de ha nem mutat ki semmit még az sem jelenti azt,h bélcandidám ne lenne (szerintem).Több fórumon is olvastam már,h általában a háziorvosok le se tojják ezt a betegséget és el sem hiszik,h létezhet.Köszönöm annak,aki elolvassa és esetleg tanácsol valamit.:)
2011. febr. 1. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Neten nézz utána a candida diétának, attól simán helyrejössz, esetleg beszélj természetgyógyásszal. Az én dokim is amikor influenzával, 39'C-os lázzal mentem, megkérdezte, miért jöttem....
2011. febr. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Már nagyon régen nem jó az emésztésem,puffadok,fáj a hasam,székrekedésem,hasmenés van..."


De mi volt a kiváltó ok? Talán volt egy antibiotikus kezelés, ami kitakarította a bélflórát.

2011. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hú ez nagyon jó kérdés,sajnos már olyan régen van mind ez,hogy nem emlékszem rá,de simán az is lehet,amit Te mondasz.Köszönöm a választ,és igyekszem nem feladni a a kutakodást.:)
2011. febr. 3. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sikerült kideríteni, hogy candida vagy nem candida áll a háttérben? Nekem is ezek a tüneteim....

2011. aug. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet már későn írok, de az EZÜST-KOLLOID oldalt nagyon jó rá. Nekem teljesen elmulasztotta a tüneteket! Sajnos én gyógyszertárakból nem tudtam beszerezni, drogériában kaptam.
2011. szept. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!