Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Veletek történt már ilyen?

Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Tesómnak nagyon gyakran fáj a feje, ilyenkor annyira rosszul van, hogy semmi étvágya, van, hogy egész nap alig eszik. Rossz a közérzete, csak fekszik egész nap. Ritka, hogy akármilyen fájdalomcsillapító segítene..

Többször volt már kivizsgáláson és semmit nem találtak, de én akkor is aggódom.

Lehetséges, hogy ez frontérzékenység?

Vagy talán a stressz is okozhat ilyet, most elsőéves az egyetemen. Ha valakinek vannak, voltak hasonló jellegű problémái, légyszi írjon!!Mit lehetne tenni, hogy megelőzzük ezeket a szörnyű napokat?


2010. jan. 31. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma legalább öt front vonult végig az országon, nekem a vérnyomásom cefetül ingadozik. Szerintem migrénes fejfájása van. Vagy valóban a stressztő, az egyetem azért elég nehéz iskola.
2010. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez migrénnek tűnik. nekem szerencsére nincs, de tudom,hogy szörnyű. pszichológusok szerint sok feldolgozatlan gyerekkori rossz emlék, pszichikus probléma is okozhatja.
2010. jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet hogy át fog változni farkasemberré!!!!!

gyorsan cselekedj!

szerezz be ezüst pisztolygolyokat!!!

aztán löjj!!

2010. jan. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!