Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ilyen még sosem történt...

Ilyen még sosem történt velem. Miért volt ez?

Figyelt kérdés

Eléggé nehéz időszakom volt. Itthon anyu & apu eléggé durván veszekszik, és az utóbbi 1,5 évben volt egy evéssel kapcs. zavarom is... de azon már 80-85%ban túljutottam.

Nagyon sírdogálós lettem, pl. 2 éve volt hogy évi 1szer ha elsírtam magam, az utóbbi 2 hónapban meg sem tudom számolni hányszor. Télen meg (enyhe!) depressziós voltam...


Ma futógépen futottam és nem tudtam visszatartani a vizeletem. Nagyon kellett már de csak 10 percem volt hátra gondoltam visszatartom.

Reggel futottam és mindig benyomok egy bögre kávét - kávé vízelethajtó - + megittam 0,75 l vizet is még reggel, azért kellett nagyon kimenni de ilyen SOHA nem fordult velem még elő...

gyenge lett nagyon az idegrendszerem vagy miért van ez?


2011. júl. 22. 18:14
 1/3 mimedli válasza:

Nincs ennek köze az idegrendszeredhez, egyszerűen nagyon

tele volt a hólyagod, ami a futástól még rázkódott is, hát

persze, hogy becsúszott. Nyugi nem tragédia.

2011. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huh akkor megnyugodtam. Nem vette észre senki, mert rövidgatya volt rajtam, meg nagyobb bő póló futáshoz, és alapból szétizzadtam a pólót, meg a gatyának azon része se látszott ahová ment.
2011. júl. 22. 20:41
 3/3 A kérdező kommentje:
Jah és köszi, megnyugtattál:)
2011. júl. 22. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!