Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyit (és hogyan) kéne...

Mennyit (és hogyan) kéne híznom? 167cm/48kg L/14

Figyelt kérdés

Azzal szoktak piszkálni,hogy túl sovány vagyok.

Egyszerűen nem tudok hízni! Pedig tudom,hogy néhány kilót kéne... szerintetek mennyit? :(


2010. jan. 30. 23:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagy 6-ot minimum. De lehet akár 10 is...
2010. jan. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyugi, nincs para. Én 13 évesen 172 voltam és 45 kg.

Amikor beindulnak a hormonális változások, akkor fel fogsz hízni szépen :)

Most 173 vagyok és 58-60kg.

2010. jan. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Lehagytam, hogy kövér az sosem leszel. Én annyit zabálok, amennyit akarok, nem megy fölé. Csoki, sütik semmi sem dob fel egy kilót sem. Régen se ment, amikor annyi voltam, mint te (neked se ezek szerint)

Engem az iskolai védőnő le akart beszélni minden sporttól már, amíg nem hízok 10 kilót.


L/18

2010. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Már legalább 12 éves korom óta 48 kg vagyok. Anno alacsony voltam, és a koromhoz és a magasságomhoz pont jól néztem ki. Miért van az, hogyha tetszik nekem magamon valami akkor az rögtön megváltozik?

És akkor természetesen rögtön jönnek az emberek megjegyzései,hogy én milyen gebe vagyok.

Semmi baj, bárki tehet megjegyzéseket az alakomra, csak... néha annyira szíven tud szúrni egy rosszindulatú mondat.

2010. jan. 30. 23:18
 5/8 anonim ***** válasza:
megértelek én 165 cm vagyok és 40-42 kg. utálom:S
2010. jan. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 167 cm vagyok és 56 kg, és 16 éves. :D Én most akarok fogyni, mert elég husis a csípőm meg a combom... Legalább 52-re jó lenne lefogyni. Nyáron még annyi voltam, akkor sem voltam elégedett az alakommal... Nekem a 48 volt eddig az álomsúly, de ezzel, hogy azt írtad, az soványnak tűnik, így letettem róla. :) Köszi! :)
2010. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyúrjatok lányok xD

Vegyetek példát a bodybuilderek tömegnövelő módszereiről.

2010. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Erről beszélek. Most hirtelen megnőttél, de ezzel vége. Velem is így volt. Ha megjött már, akkor onnantól kezdve +1-2cm és +10kg, ezt garantálom neked. Engem nem cikiztek, de elég szarul éreztem magam anélkül is.

AMúgy naon szarcsi, nekem úgy 17 éves koromra lett használható az alakom. 15 évesen még tiszta deszka voltam.

2010. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!