Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meddig tart még a kemény...

Meddig tart még a kemény hideg idő?

Figyelt kérdés
Mikorra igérnek enyhülést?Nem bírom már idegileg a kényszerű bezártságot.És fázok is.
2010. jan. 30. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudsz kimenni a szabadba? Beteg vagy? Akkor legalább szellőztess sokat és rétegesen öltözz.
2010. jan. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

séta a hóesésben,szánkózás,hógolyózás ,stb..

Mi imádjuk a telet,havat:-)

csak persze jól fel kell öltözni:-)

még mindig jobb,mint a 40 fok,amikor éget a nap és alig várjuk,h lemenjen és kicsit hüvösebb legyen este..

Télen fel lehet ugy öltözni h ne fázzak,de nyáron nem lehet ugy levetközni,h ne legyen melegem a 40 fokban..

persze minden a körülménytől is függ: a tél jobb a hegyekben s a nyár jobb a tengerparton:-))

2010. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ja és majdnem kimaradt a lényeget: nincs annál jobb,mint kéz a kézben sétálni a hóesésben Szerelmemmel:-)
2010. jan. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom előttem írókhoz,találj a télben szépet,én nemsokára utazom Lappföldre,Finnországba,nagy télimádó vagyok,oda megyek dolgozni.:))Pedig ott jóval hidegebb,sokkal tovább sötét,és még több hó van.

Szánkózz,síelj(ha van lehetőséged),hógolyózz,sétálj,igazuk van előttem íróknak,felöltözni könnyű,de nyáron 40 fokban levetkőzni nagyon nehéz.Élvezd azt,hogy 4 évszakunk van!!!Az előrejelzések szerint még legalább két hétig tartja magát a hideg,lehet hogy jövő héten a hidegrekord is megdől,és további havazás várható pl.szerdán.26/N

2010. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt hallottam, hogy még legalább 3 hét. Ez csak a társasházi lakásban élőknek jó. A többieknek meg a gatyája rámegy a fűtésre, és alig várják a 40 fokot.
2010. jan. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!