Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Valami vírus van most? Ritka...

Valami vírus van most? Ritka végtermékül érzem magam.

Figyelt kérdés
Iszonyatosan jön belőlem minden alul-felül. Egész éjjel nem aludtam,mert wc-n ültem. A színe is más,mint máskor,és a hasam is fáj. Étvágyam még megvan,reggelire 6 db virslit főztem magamnak,s megettem. De már wc lett belőle rögtön utána. Itthon nincs szinte semmi,elmenni meg nem merek,max pelenkával a s*ggemen. Nem vagyok normális,de teába való citrompótló tablettát eszegetek,lehet,hogy a c-vitamin hiányzik? Csak ne fájna így a gyomrom meg a hasam. 24/L
2010. jan. 21. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig valami hasfogót jó lenne bevenned, az ad annyi időt a szervezetednek, hogy kicsit összeszedje magát. (És a hasfogó alatt NEM széntablettára gondoltam, az csak a sz@r színezésére való.)


Amúgy tuti valami vírus vagy bakteriális fertőzés, ha három nap után sem csillapodik, menj orvoshoz. Ha úgy érzed, nem éred meg a három napot, akkor is :D

2010. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig jó a széntabletta. Amúgy az a lényeg, hogy pótold a folyadékot, igyál rengeteg teát, nehogy kiszáradj + főtt krumplit, háztartási kekszet egyél.
2010. jan. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez lehet coli baci, hívjál ki orvost magadhoz, ez nem normális. Nekem coli bacitól volt ilyen szörnyű dolgaim. Alul fölül jött ki minden egy éjszaka 4 kg ot fogytam. Ki ne száradj! Vedd komolyan.
2010. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kekszem nincs,majd vmi krumplit nézek. De legszívesebben mostmár koplalnék,mert már azt is tudom,hány fuga van padlótól plafonig. Köszi szépen!
2010. jan. 21. 12:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Az orvos talán ki se jönne egy ilyen nagy szamárhoz,mint én. Gyerekekhez,idősekhez,elesettekhez járnak ki. Majd ha ennél is rosszabb lesz,magamra kötök vmit,s elmegyek. Csak szédelgek is közben,marha jó lesz buszozni. Főleg közben be is sz@rni...!
2010. jan. 21. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!