Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ezek a tünetek mitől lehetnek?

Ezek a tünetek mitől lehetnek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy semmi közük egymáshoz, nem tudom.

Az egyik, hogy a szemem (naponta általában minimum egyszer) mintha... begörcsölne, vagy nem is tudom, kb. 2-3 másodpercig jobbra-balra ugrál, vagy legalábbis én úgy látok, kívülről nem tudom, milyen lehet. Megállítani nem tudom, de csak pár másodperc az egész, és nem fáj.

El szokott zsibbadni a nagylábujjam. És ez nem vicc, semmi más, csak az. Elég rossz érzés. Semmi nincs, ami nyomná, csak úgy magától.

Néha kicsit zsibbad a bal karom, de hamar elmúlik.

Ezen kívül az izmaim szoktak fájni. Nem izomláz, mert nem mozgok valami sokat. Vannak napok, mikor legszívesebben fel sem kelnék, de ha fekszem, akkor meg a gerincem fáj (ferdülésem van).

Néha elszédülök, elzsibbadok és csillagokat látok, de ha jól tudom ez lehet simán alacsony vérnyomástól is, nem?

Olyan kis piti problémáknak tűnnek, szóval amíg nem lesz más is, addig nem szívesen mennék ezekkel orvoshoz, csak érdekel, hogy mitől lehet...


2010. jan. 20. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A problémáid zömét okozhatja gerincpanaszod.

Nekem a derekamnál,és a nyakamnál van elkopva csigolya,ettől szokott lenni látászavarom,migrénszerű fejfájásom,karzsibbadásom,és a bal kezemen szokott egy újjam elzsibbadni.Lehet,hogy a gerincferdülésed,a rossz tartásod miatt porckorong betegséged lett,sajnos elég gyakori,az pedig produkálhat ilyen tüneteket!

2010. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szedjél MagneB6-ot, Kálcium pezsgőtablettát. A MagneB6 a szemrángásodra, izomgörcseidre, és az idegrendszerre hat. Vitaminkomplex. A Kálcium a csontokra, izomrendszerre. A szédülés valóban lehet alacsony vérnyomástól is, de magas vérnyomástól is, de az is lehet ingadozik. Ha nem múlik ezektől sem amit felsoroltam menjél orvoshoz. Ja és a gerincferdülés is okozhat nyaki panaszokat, attól is lehet szédülni. Egy kisit mozgasd át magad naponta, egy 10 perces nyújtózkodó torna segíti a gerinc és az agy közötti jobb vérellátást. Remélem hasznodra válik a tanácsom.
2010. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!