Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi bajom van? Mire utalhatnak...

Mi bajom van? Mire utalhatnak ezek a tünetek?

Figyelt kérdés
Ma hajnalban arra ébredtem, hogy iszonyatosan ráz a hideg, a fogaim összesvissza kocognak. Bugyiban , topban és egy vékony takaróval betakarva aludtam, de alapvetően nem volt hideg, a szobai hőmérő szerint 23-24 fok. Ez nem az a tipikus fázás volt, annál sokkal durvább, mintha a csontjaimból jött volna..hiába öltöztem fel, még több mint fél órán keresztül vacogtam, de olyan szinten, mintha a kihűlés veszélye fenyegetne. Később amikor felkeltem, kivert a víz, melegem lett, teljesen leizzadtam.Mikor felálltam a székről, elsötétült a világ, és kis híján elájultam, majd erős hányinger tört rám, és 5 percen keresztül kuporogtam a vécé fölött, de nem hánytam végül. Mostmár renben vagyok,csak a fejem fáj kicsit. De fogalmam nincs, mi lehetett ez, nem vagyok egy beteges típus..Ha esetleg számít vmennyire..közvetlenül a tünetek előtt azt álmodtam, hogy mellúszós kartempókkal hadonászva repülök a levegőben, iszonytosan hideg, fagyos idő van, és nagyon fázom:D 19/L
2011. jún. 21. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly 1x én is ébredtem ilyen vacogásra. Reggelre rendbejöttem én is, de délután 3-ra megint olyan szinten rosszul voltam, hogy borzalmas. Lefeküdtem pár órára, aztán rendbejöttem végleg. Talán valami rapid lefolyású fertőzés lehetett, azóta sem tudom, de többet nem jött elő szerencsére :)
2011. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem egy láz lehetett :D

fejfájás, hányinger, szédülés, fázás, meleged is lehet tőle, izzadás...de a lázat meg biztos valami baktérium, vírus okozhatta.

2011. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
attó függ... milyen színű volt rajtad a bugyi?
2011. jún. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 _dry_nn válasza:
hidegrázás a amiko a mostoha bátyám éjjel bele löktem a medencébe megszáradt és neki is ilyen volt
2011. jún. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon leesik a vercukorszinted,az is hanyingerrel ajulassal jar,lehet azert is faztal,különben több oka is lehet,laz stb.azert elmennek az orvoshoz.
2011. jún. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!