Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jó minőségű kalciumot keresek,...

Jó minőségű kalciumot keresek, nem dm-eset vagy ehhez hasonlót. Ajánlanátok olyat, ami nektek segített vagy mondták nektek, hogy jó?

Figyelt kérdés

Magnézium hiányom volt régebben, van is most. Amikor elkezd begörcsölni többször egymás után éjjel és napközben is a vádlim akkor tudom, hogy magnéziumot pótolnom kell. Jó minőségű magnéziumot szedek: Magnosolv a neve, igaz megkérik az árát (2200 ft ) de tényleg segít, és nem egy pár száz ft-os vitamin a dm-ből vagy istentudja honnan, mert azokba szerintem semmi nincs.


Na, kalciumból is ehhez hasonlót keresnék, valamit, amiben kb. 10szer annyi kalcium van, mint a pár száz ft-okban)


Tudnátok mondani pár jó kalciumos vitamint/pezsgőtablettát akármit?



2014. szept. 12. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
vegyél a gyógyszertárba. Ott van nagyobb kisebb kiszerelés. Ott tudsz kérni tanácsot is.
2014. szept. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy meg fogsz lepődni, de általában a sportolóknak szánt kiegészítők a "legjobbak". De ha összehasonlítod a termékek magnézium tartalmát, akkor sok dolgot megtudsz. [link]

ebben ráadásul kalcium is van nem is kevés.


Megnézve a magnosolv is elég jónak tűnik.

2014. szept. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a biotechet már nem is mertem mondani :) de azok tényleg jók!
2014. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!