Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hol vegyek viszonylag kényelme...

Hol vegyek viszonylag kényelmes, emberi áron kapható melltartót?

Figyelt kérdés
Ami azért ténylegesen tart is valamit...

2014. szept. 12. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Idén nyílt egy fehérnemű üzlet, az a neve, hogy Oysho. ( [link] Én itt vettem, van testszínű, fekete, fehér, színes, csipkés, merevítő nélküli, merevítős, push up, sima, pánt nélküli, vagyis mindenféle. Februárban vettem azt hiszem, kettőezervmennyi volt akciósan, bánom, hogy nem kettőt vettem :D
2014. szept. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :3
2014. szept. 12. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Én a Lemilát szeretem, kínaiban lehet kapni, nem drága.

Amúgy egy trükköt tudok neked mondani, mostmár úgyis jön a rossz idő, szóval nem fog látszani. Tedd keresztbe hátul a pántokat! Sokkal jobban fog tartani! Nyáron top alatt ez persze hülyén néz ki, de vannak azok az X pántos trikók, amik alatt meg pont ez néz ki jól mert a két X elfedi egymást. Lehet kicsit hülyén fogalmaztam, remélem érted.

2014. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet! (: (Y)
2014. szept. 14. 22:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Intmimissit, tezenist meg a konkurenciát kerüld el, ezek mind vackok. Triumph esetleg, de abból is csak némelyik jó.
2014. szept. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!