Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha ideges vagyok?

Mit tegyek ha ideges vagyok?

Figyelt kérdés

Általában minden nap rámjön egy ilyen nem is tudom mi és teljesen elvagyok pattanva agyilag, szó szerint mint egy idegbeteg... ordítok az emberekkel, szerintem még ha ismeretlen szólna be olyankor, össze is verném...


Mit tudok tenni ez ellen? A sportot kivéve, mert azt rendszeresen űzöm.


18/F



2014. szept. 4. 18:54
 1/10 Yoni03 válasza:
Milyen sportot űzöl? Mert ha valami durva küzdősportot űzöl akkor lehet hogy nem levezet téged hanem agyilag felhúz.
2014. szept. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak kondizok, az pedig eléggé lefáraszt, sőt utána nagyon is nyugodt vagyok 1-2 órát, de annyi :/
2014. szept. 4. 21:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is tisztázzunk valamit, te elfojtasz valamit, vagy az érzelmeid nem mered felvállalni és ebből fakad valami mérhetetlen düh vagy az élet rád kényszerített olyan helyzetet amiben tehetetlennek érzed magad, ezért is jöhet fel órási erővel...ezt csak te tudhatod.


Esetleg valami nő dolog. Általában az elnyomott agresszió szokott ilyen formában megnyilatkozni.


Légy férfi, vállald fel az életed.

2014. szept. 7. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Érdekes amit írtál, utolsó! Köszönöm. Őszinte leszek, helyzetekben egyáltalán nem érzem magam rosszul, bármit megtudok oldani magabiztosan. A nő kizárva szintúgy, azzal sincs gond. Viszont ezzel az érzelmi dologgal lehet valami. Igazából sosem akarok aláadni annak, hogy férfiből vagyok, tehát hogy is mondjam... nem hunyászkodok meg akkor sem amikor jobb lenne, próbálok "kemény" maradni, hogy magamban megtartsam azt az érzetet, hogy igen is nekem van szavam és nem adok le ebből.
2014. szept. 7. 21:37
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul nem engeded magadnak meg még a gyengeség látszatát sem, tehát elutasítasz minden olyan érzelmet szituációt amikor úgy érzed férfiú mivoltod sértve lenne.


A gyengeség,gyengédség sokkal bátrabb dolog mint az elfojtás. Ebből feltételezem hogy nem mered megélni mélyen az érzelmeid.


Szerinted ki az erős? Aki felvállalja az érzelmi világát, ha kell kitudja adni magából ami fáj akár sírni is képes annak ellenére hogy mindig azt mondják hogy igazi férfi nem sírhat ( mekkora baromság, ha a férfiak nem sírhatnának akkor minek lenne ugyanannyi könnymirigyük mint a nőknek? ) . Vagy az aki elfojtja az érzéseit, várat húz maga köré és mindig elbúj és elrejti azt ami fáj neki?

2014. szept. 8. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van... megpróbálok erre is odafigyelni és ha lehet, változtatni legalább egy kicsit.
2014. szept. 9. 23:09
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha valami változott majd írd meg, sok sikert : )
2014. szept. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#5, aki erős, az nem problémázik azon, hogy ő erős, vagy nem erős. Nem is kérdezgeti másoktól.


Kérdező, szerintem van valami probléma, amiben nagyon jó megoldást akarsz összehozni, és úgy gondolod, hogy ez rajtad múlik. (Ami nem biztos.) És úgy érzed, hogy ez nem fog menni, szóval keménykedéssel próbálod pótolni a magabiztosságot. Nálam legalábbis ettől szokott ilyen lenni.

Mondjuk én sokszor elég keményen megsértek embereket. Idővel megtanulod, hogy ha te nem hunyászkodsz meg, akkor a másik meg fog, egyszerűen erre vannak szocializálva.

Ha verekedhetnéked van, javaslom a küzdősportokat. Az ilyesminek jót tesz, ha téged is vernek egy kicsit.

2014. szept. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ/véleményt! Mindenkinek ment a zöld! :)
2014. szept. 21. 18:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Magnézium jó az idegekre.
2014. okt. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!