Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most mentem 9. be és nagyon...

OneHitGoHome kérdése:

Most mentem 9. be és nagyon rosszul érzem magam az elmúnt pár napban. Miért?

Figyelt kérdés

14éves 183cm magas 80kg fiú vagyok, ez egy autószerelői iskola, tehát csak fiú.. 1 óra az út, nem tudom kellően kipihenni magam mert, ideges vagyok és fáj a gyomrom(nem tudok tőle elaludni). Eddig vidékre jártam iskolában, itt is lakom kevés emberrel. Most talán ez a sok ember lett rossz hatással rám? Az osztálytársaim nem piszkálnak, sőt egész rendesek. Az utazási mód lehet ilyen rossz hatással rám, mert azért elég sok idő?! Talán a tanárok is, főleg az iskola stresszel, hogy ha nem vagyok kipihenve akkor nem tudok normálisan felkészülni, és jön a bukás..

Attól félek, hogy nagyon nehéz lesz az iskola.

Meg Pesten sok a zsebtolvaj, félek, hogy kirabolnak és a bérletem nélkül nem tudok hazajutni.



2014. szept. 2. 18:53
 1/7 A kérdező kommentje:
talán szükségem lenne pszichológus?
2014. szept. 2. 18:54
 2/7 A kérdező kommentje:
pszichológusra*
2014. szept. 2. 18:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Akár segíthet szakember is, én arra gyanakszom hogy rendkívüli módon stresszel téged az új közeg. Félsz az új dolgoktól nem bízol magadban hogy megtudod oldani a téged ért "helyzeteket" (ezeket támadásnak véled).

Mert ezt te tudatosan vagy tudat alatt így éled meg.

2014. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem, arra lenne szükséged, hogy összeszedd magadat, és ne állj neki a második nap után hisztizni, mint egy tízéves kislány...


Ne aggódj, csak az elején ilyen! Minden fárasztó és furcsa még ilyenkor. Nem fogsz megbukni, és nem lesz semmi gondod az utazással sem. Egy-két hét, amíg megszokod a dolgokat, és ennyi.


Az pedig milyen hülyeség már, hogy Budapesten (helyesen így mondjuk, nem pedig Pesten!) sok a zsebtolvaj? Szépen figyelj oda a cuccodra (nem tartunk pl. övtáskát a fenekünkön, tele pénzzel, stb.), és nem lesz semmi bajod. Emberek/diákok ezrei járkálnak nap mint nap Budapesten, ehhez képest igen elenyésző a problémák száma.

2014. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés. Köszönöm a válaszokat, a mai nap jelentősen jobb volt, mint a többi.
2014. szept. 3. 15:36
 6/7 Zsebvirág válasza:
Én naponta oda-vissza 20 km-t tekerek majd 25 km-t buszozok, így kb. nekem is 1 óra a menetidő, hozzá tudtam szokni, pedig nálam ott van az is, hogy elázhatok, defektes lesz a bicikli, télen sötét van és mivel lakott területen lívül lakom ezért közvilágítás sincs, gondolom Téged a ház mellett tesz le a busz, úgy, hogy megfogod szokni.
2014. szept. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, remélem! Az nem semmi akkor az az utazási mód.:D
2014. szept. 3. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!