Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Baratnom elso szexnel elsirta...

Johnny Pepper kérdése:

Baratnom elso szexnel elsirta magat, o sem tudja miert, majd mielott befejeztuk volna abba akarta hagyni. Most rosszul van es hanyingere van, pedig meg csak el se mentem. Nem tudom mi a teendom, es azt sem hogy mi a baja?

Figyelt kérdés

2013. jún. 7. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Az hogy agyilag nulla, ráparázott az egészre, korán hagyta magát stb stb
2013. jún. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még rohadtul nem volt felkészülve rá...
2013. jún. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szűz volt akkor egyértelmű, hogy fájt neki. Ha nem, akkor súlyosabb az eset..meg a sírás is. Lehet molesztálták, megerőszakolták előtted stb.
2013. jún. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
biztosan fájt neki, még nem akarta:S
2013. jún. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Büdös vagy és vered a nőket????
2013. jún. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Védekeztetek? Mert, ha nem, nem csoda, hogy bepánikolt. Ha igen, akkor meg rohadtul fájt neki, legyél kicsit finomabb, kérdezgesd, hogy hogyan jó neki. Ha pedig nem védekeztetek, akár terhes is lehet.
2013. jún. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Természetes hogy fáj neki az első. Visszagondolva mi a barátommal több alkalommal is nekifutottunk mert eleinte még be se nagyon akart menni és hamar le is állítottam mert nagyon fájt, pedig szerettem és megbíztam benne, és úgy éreztem hogy fel vagyok készülve rá. De ez ilyen. A szűz lányokat először nagyon fel kell izgatni, jó hosszúra nyújtani a pettinget, és ügyelni arra hogy mindig eléggé nedves legyen. Emlékszek én is elsírtam magam az egyik alkalommal, annyira fájt. A lényeg hogy izgasd fel és eleinte lassan csináld. Ügyelj rá nagyon!!!
2013. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!