Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet, hogy néha hajnalb...

Mitől lehet, hogy néha hajnalban csak spontán hányok?

Figyelt kérdés
Nem ettem előtte semmit, amivel elronthattam volna a gyomrom, nem érzem magam betegnek, nincs hányingerem, se lázam, semmi. Egyszerűen felkelek éjjel vagy hajnalban, és hányok. Nem először fordult elő. Volt, hogy azt hiszem, csak álmodtam, de nem, mert álmosan elég nagy károkat tudok okozni, ami bebizonyítja, hogy nem álom volt. :D
2010. jan. 14. 06:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Sok mindentől lehet: terhesség, vírusos fertőzés,alkoholmérgezés:D...akármi
2010. jan. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Éjszakára gyűlik össze a napi ideg. Én minden éjjel étkezéstől függetlenül hányingerrel küzdöttem, a doki írt fel nyugtatót. Már első éjjel elmúlt.
2010. jan. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
egyszer nekemis volt ilyen, neméreztem magam betegnek, de azért kiderült h bélfertőzésem van :D
2010. jan. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Terhes nem vagyok, a fertőzés máson is látszana, és nem ittam. :D

Viszont az simán lehet, hogy tényleg az idegeskedéstől, már nagyon rég óta állandóan szorongok és idegeskedek. Nyugtatót a házorvos is felír?

2010. jan. 14. 14:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, azt mondta, ha használ a nyugtató akkor tényleg csak az ideg az oka, és akkor nem küld tovább a gastroenterológiára.
2010. jan. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Epilepszia?

Van ilyen formája is.Nem akarlak megijeszteni,orvoshoz menj,majd ő megnyugtat.Az a biztos.

2010. jan. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!