Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Feledékenységgel mit kezdjek?

Feledékenységgel mit kezdjek?

Figyelt kérdés

Azt mondták ez normális, nem kell vele semmit csinálnom, vannak sokan ilyenek. De nekem ez sok, mi lesz ha legközelebb a házat is felgyújtom? Most is elfelejtettem a sütőt kikapcsolni, tegnap a fűtést hagytam bekapcsolva meg az ablakot nyitva és fűtöttem a kertet fél napig... azelőtt a grillsütőben szénnéégett a melegszenya, néha a kutyát is elfelejtem megetetni (szegény), sőt néha én is elfelejtek enni. Most erre mondják hogy normális? A suliban is ez volt a gondom de senki nem hitte el hogy tanultam csak elfelejtettem másnapra mindent. Ezért buktam is 3szor.

Mondják hogy írjam fel a dolgokat de elfelejtem megnézni a papírt amire felírtam... mit tegyek? Segítsetek.


2010. jan. 14. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Próbálj meg szedni Gingko Biloba kapszulát. Ha nem segít irány az orvos. (Neurológus)
2010. jan. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy baj van az agyi vérkeringéseddel, amit ha időben észrevesznek, könnyen lehet orvosolni, vagy hosszútávon kezelni. Mond meg neki hogy dekoncentrált vagy. írjon fel neked piracetamot pl. Nootropil.
2010. jan. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok: Házidoki is felírja a Nootropilt.
2010. jan. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem normális ez, menj el egy másik orvoshoz és addig erősködj amíg nem tesz valamit.

Nekem is hasonló a bajom de nekem a sok idegeskedés tett be, és most sajnos az agyamnak totál vége ami igencsak sz.r mert én az agyamból éltem eddig. Gáz...

Tenni kell valamit, amíg lehet!


Tedd be a telefonodba emlékeztetőbe a kutyus megetetését. :)

2010. jan. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
60%
Szerintetek érdemes válaszolni? Nem fogja elfelejteni, hogy kérdezett itt valamit? :)
2010. jan. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sport, magnézium, b vitamin és csökkentsd a szénhidrátot, édességeket, élesztős kajákat. Ha így sem javul egy hónap múlva, menj dokihoz.
2010. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túlságosan sokfelé szeretnéd irányítani a figyelmedet,aminek az a következménye,hogy semmire sem tudsz igazán koncentrálni.Az írásodból kiderül,hogy azért mégsem felejtessz el mindent,mert arra,hogy mit felejtettél el,totálisan emlékszel,és fel tudod sorolni!

Szóval kicsit össze kell szedned magad,és le kell nyugodnod!Sportolj kicsit,például fuss,ez kikapcsolja az agyad,és utána sokkal jobban tudsz koncentrálni.És ne kapkodj,ne siess,minden kötelesség megvár!Persze azért szegény kutya...

2010. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

"Feledékenységgel mit kezdjek?"


Felejtsd el. :-DDD


Bocs, ezt nem bírtam kihagyni. :-)

2010. jan. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!