Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakori gyomorrontás/hasmenés?

Gyakori gyomorrontás/hasmenés?

Figyelt kérdés
Mostanában gyakran 1 héten durván 2x minimum hasmenésem van, vagy gyomorrontásra jellemző tüneteim. értem ezalatt hogy görcsöl a gyomrom hányingerem van (hányni nem hányok) és ha nem is mindig ez általában hasmenéssel társul, de gyakori a spontán hasmenés is. 4 éve edzek magas szénhidrát fehérje tartalmú étrendem volt/van, étrend-kiegészítőket szedek hozzá (fehérje, tömegnövelő, vitaminok) 2 hete abba hagytam. Össze vissza eszek úgy értem nincs meg az a rendszer, hogy akkor csak rizs, csirke stb. Hanem majdnem minden többféle zsíros étel stb. Lehet ez az oka annak, hogy elég sokszor rosszul vagyok, vagy elrontom a gyomromat? Ha valamit nem írtam le akkor azt kifejtem a kérdés alatt! A válaszokat előre is köszönöm!
2014. júl. 26. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet a zsírtól.

De kialajulhatott valamilyen ételintolerancia, nem tudom, miket eszel még.

Pl tej okozhat ilyet, meg glutén (pékárukban)...

2014. júl. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom mi váltja ki. Próbáltam megfigyelni, de általában 2 nap után lesz hasmenésem, hányingerem. Lehet hogy a tej.. Múltkor tejes étel után rosszul voltam, de ez igaz a zsíros ételre is. :/ Azóta van mióta rendszertelenül étkezem.. Köszönöm a válaszod :)
2014. júl. 26. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!