Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzek "járkáló" fájdalma...

Miért érzek "járkáló" fájdalmat a testemben?

Figyelt kérdés

Már vagy 3 hete, van hogy a hasam bal vagy jobb oldala fáj(szúr rövid ideig), van mikor a fejem, és nagyon enyhe szédülés van mikor a tüdőm fáj ha nagy levegőt veszek(álltalában a jobb alsó széle ez is szúr de volt már a bal része is) és van mikor a szegycsont nyak "alatti" része.

Álltalában a tüdőmben mikor leülök akkor üt be a szúrás és utánna ha nagy mély levegőt veszek akkor érzem, ez hetetnte előfordul párszor nem sokáig tart lehet csak a levegő szorul be mert nem éppen helyes a testtartásom.Ami midennap az a szegcsont résznél van nem nagy fájdalom egész kicsi de érezhető persze volt már igen nagy is, van mikor a fejem fáj, sokszor van gyomorégésem is, de van hogy a szegycsont alsóbb részénél mind2 felén érzek fájdalmat olyan mintha hideg valami lenne rajta, az megint egy érdekesség hogy nagyon gyakran még nyáron is volt hogy a kezem teljesen hideg volt, nem éreztem semmi fájást csak hideg volt.Vagy 4 hónapja elkeztem cigizni, gondoltam kipróbálom, 1 dobozt úgy nyomtam le hogy nem tüdőztem, aztán a következőből néha néha és még egy félel amit végig, aztán jött a hideg és abbahagytam mert nem esett jól a hidegbe elővenni a cigit, kb azóta van a a legtöbb tünet.De nemrég felraktak fogszabájzót is azóta megváltozott az étrendem és elég keveset eszek ahoz képest amennyit az előtt ettem, lehet hogy e miatt?Stressz?Vagy mert nem cigizek és elvonási tünetek?De nem tüdőztem le és nem szoktam rá simán letettem csak mindig arra gondolok:/

Tanácsokat szeretnék kérni valahogy lehet-e rajta segíteni?Mert az orvos így nem tud betegséget diagnosztikálni ha mindenütt fáj vagy egyik nap vagy másik de a szegycsonti részen egész nap!Persze miután letettem a cigit orvoshoz mentem(akkor még semmi bajom nem volt úgymond) és megkérdeztem mekkora eséllyel lehet rákom ha továbbra is dohányzok és napi egy max 2 szál és nem tüdőzgetem, azt monta hogy öt évnél előbb 2-3%(persze így is kerül a tüdőmbe füst de nem sok, és lényegesen kevesebb mintha letüdőzném) a rák és egyéb betegségek esélye de 5 év felett azt monta ha továbbra is dohányzom járjak szűrésre!


2010. jan. 5. 17:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre a járkáló fájdalomra szedjél MagneB6-ot, C vitamint és Supradin drazsét. Meglásd jobban leszel. Ez tudod mi nálad járkáló idegzsába!!!!!
2010. jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!