Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » MBT vagy RYN? Melyik a jobb?

MBT vagy RYN? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Az MBT-ről gondolom már sokan hallottatok. Elvileg ennek a továbbfejlesztett változata a RYN. Na most, nekem gondjaim vannak a hátammal, sokszor fáj, lumbagom is szokott lenni, ezért rászántam magam, hogy vegyek egy ilyen cipőt. Mivel piszkosul drága, (:S) jól szeretnék dönteni...


Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, hogy kinek melyik miért vált be. Hallottam ugyanis mindenfélét mindkettő cipőről....


Előre is köszi a válaszokat!


2009. dec. 28. 19:19
 1/5 anonim válasza:

RYN.

Nekem MBT-m van.öt hónap alatt tönkrement a szenzor,és még nekem kellett magyarázkodnom,hogy helyesen viseltem.

Egy egy percet se gondolkodj rajta.

2009. dec. 31. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) A RYN-t választottam. Csodaszéééép. :D
2010. jan. 1. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Légy szíves, írd majd le a tapasztalataidat a Ryn-nel kapcsolatban, ugyanis én is nagyon gondolkodom egy ilyen beszerzésén.

2010. jan. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy csak most válaszolok, csak nem nagyon vagyok netközelben. Már kb. egy hónapja megvan a cipőm, azt mondta az eladó, hogy nagyjából 2 hónap múlva lehet érezni a hatását. Én azonban úgy gondolom, hogy már érzem, vagyis sokkal kényelmesebb maga a cipő, benne a járás mint más cipőkbe és amikor ezt hordom, kevésbé fáj a hátam. Volt olyan nap, amikor kivételesen nem a RYN-t vettem fel és délutánra majd megdöglöttem a fájdalomtól. :S Ez még az elején volt. Azóta már a normál cipőben sem fáj annyira a hátam. Elég strapabírónak tűnik, szóval egyelőre nincs rá panaszom és úgy tűnik, hogy megérte a pénzét. De le is kopogom.
2010. jan. 30. 17:30
 5/5 anonim ***** válasza:
arra lennék kíváncsi, kedves kérdező, hogy milyen modellt vettél? én is gondolkodok a cipővételen, és kíváncsi vagyok, hogy néz ki a tiéd :P előre is köszi!
2010. jún. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!