Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet tenni nagy elálló...

Mit lehet tenni nagy elálló fülek ellen?

Figyelt kérdés

műtét, plasztika,házi praktika?

Mennyibe kerül egy ilyen műtét?


2009. dec. 27. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Gumizd le őket, hord szoros sapkát, idővel lenyomódnak ^^
2009. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
nem nyomódnak le. sajnos egy ilyen műtét sokba kerül fülenként 60-70 e. ft annyit lehet csinálni hogy vagy megnöveszted rá a hajad hogy eltakarja, vagy megszokod hogy megbámulnak csúfolnak miatta. nekem is elállóak sajnos
2009. dec. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
A kerdesedbol nem tunt ki, hogy lan vagy-e vagy fiu, ha lany vagy a hosszu haj jo megoldas, de ha mar annyira zavar, hogy kisebbsegi komplexusod van, akkor erdemes megmuteni( egyebkent egyaltalan nem bonyolult mutet), haa srac vagy akkor azt javaslom h csak szinten extrem esetben mutesd meg.Szerintem kifejezetten vonzoak az elallo fulu ferfiak, a ferjemnek is ilyen es nagyon aranyos; fogadd el magad;
2009. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
sosem gondolam volna hogy valaki is szexinek találhatja az elálló füleket, ezen most meglepődtem
2009. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Van egy gyerekvers, ami erről szól. Valami ilyesmi:XY-nak nagy, vörös elálló füle van. Nekem tetszik a nagy vörös, elálló fül.


Egy ismerősöm megműttette az egyik fülét, 100e Ft volt. Ő fiú, és nagyon navarta őt. Egy barátnőmnek viszont a hosszú haj nagyon jól áll.


Az én fülem is eláll, a bal. Nő vagyok. Anyám baba koromban leragasztotta. Fel is marta a bőrömet a ragasztó. Őszintén szólva rövid a hajam, és engem nem akadályoz semmiben. Szeretem, mert nem sokaknak van ilyen. Sok fiúnak bejöttem így, ahogy vagyok.


A csajok a gimiben a dolgozatok előtt megfogták a puha bal fülemet, kitalálták, hogy ez szerencsét hoz.

2009. dec. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
0%
Feküdj rajt sokat és lelapul.
2015. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
75%
Azért ekkora hülyeséget ne írjunk már, hogy feküdj rajta sokat és lelapul. Pont akkora badarság hogy ragaszd le meg hasonlók, a porcok nem fognak gondolni egyet és helyesen elrendeződni. Műtét, ezen kívül nem segít semmi. És akinek elalló füle van, annak mondanám, hogy csak az mondja hogy jól néz ki aki barátod vagy hasonló, egyébként nem néz ki túl jól, saját tapasztalatból beszélek.
2015. jún. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
az igaz, hogy hosszú hajjal el lehet takarni(de még így is kilátszik a fülem a hajam közül), nyáron nagyon meleg, és összefogva pedig nagyon zavar
2016. máj. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nenikemnek is ellalt a fule(nem veszesen,csak ugy mint nekem.) es mara egyaltalan nem. Csak ugy elmult neki.
2016. okt. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!