Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Borzalmas éjszakám volt,...

Borzalmas éjszakám volt, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Éjfélkor arra keltem, hogy iszonyúan fáj a fejem, a jobb szemem és egyszerűen nem tudtam visszaaludni. Beszedtem egy fájdalomcsillapítót, nagynehezen sikerült visszaaldunom. Ma felkeltem és olyan, mintha ...... fú nem is tudom, fáj, de tompán, tiszta rossz érzés. Ez a melegfronttól lehet? Már többször volt ilyen melegfront idején. Mik a tapasztalatok? Ki lehet ezt védeni vmivel?
2009. dec. 22. 07:58
 1/10 anonim ***** válasza:
biztos a front,ezt nem lehezt kivédeni!
2009. dec. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
olyan a fejem, mintha egy kocsonya lenne az agyam helyén. nem vmi jó így dolgozni. semmi házipraktika, tanács, javaslat?
2009. dec. 22. 08:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem gyakran van ilyen, ezért van egy tanácsom a számodra, ami talán meglepő lesz: feküdj be pár percre egy szoláriumba. Nem tudom, hogy miért, de nekem ettől mindig elmúlik a fejfájásom és a rossz közérzetem. Nem is napozni járok, hanem gyógyulni :) De tudományos magyarázatot nem tudok rá, hogy miért éppen ettől vagyok jobban.
2009. dec. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a tippet, bár tényleg elég furán hangzik. mondjuk kicsit nehéz lesz legközelebb éjfélkor szoláriumhoz jutnom.....
2009. dec. 22. 08:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy értettem, amikor napokig folyamatosan rosszul érzem magam, akkor szoktam befeküdni a szoliba. Éjszaka sajna nem sok mindent tudsz csinálni.
2009. dec. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ja értem. és milyen gyógyszerrel próbálkozol, ha fáj a fejed? vagy azzal már nem is próbálkozol?
2009. dec. 22. 08:18
 7/10 anonim ***** válasza:
De próbálkozom, ha van itthon Algopiryn, akkor azzal, vagy vagy Nurofen forte-val. Ezek egy "átlagos" fejfájásnál segítenek, de az általad említett esetben (nekem) nem érnek semmit. Én nem tudom, nem valami vitamin hiány lehet ez?
2009. dec. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is napok óta rosszul vagyok, de nagyon. Ingadozik a vérnyomásom, szédülök, zsibbad kezem lábam. Viszont régen néztek nálam vasat. Lehet pont vashiányos vagyok. Voltam már, és hasonló tüneteket produkáltam akkor is.
2009. dec. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
08:09!!! Az UV fény D vitamint szintetizál. Mivel a ma embere D vitaminhiányos, így ez segíthet. A kérdezőnek ajánlanám a sok vitamint. Leginkább a D-t, de megadózisban C és calcium, magnézium, cink. Illetve a rendszeres mozgás, valamint a szénhidrátmentes táplálkozás elejét veheti a migrénnek.
2009. dec. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vasalgin - nekem ez segít.
2009. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!