Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a baj? Téli fáradtság...

Mi lehet a baj? Téli fáradtság vagy forduljak orvoshoz?

Figyelt kérdés
Egész nap fáradt vagyok, ha eleget alszom akkor is. Éjjel nehezen alszom el, többször felébredek, reggel nem bírok felkelni. Ha gyorsan állok fel, mindig megszédülök, fekete lesz minden, szúr a fejem pár másodpercig. A kezeim folyton hidegek, szinte mindig fázok, és sokat betegeskedek. Régebben sose fordult ilyen velem elő, a kezeim melegek voltak, csak húzós napok után voltam fáradt, hétvégén többet aludtam, de hétköznap sem dőltem ki, ha kevesebbet aludtam. Valami baj lehet? Ötlet?
2009. dec. 19. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

elmész házidokihoz, max elküld ideggyógyászhoz.


hány éves vagy? mennyit és mit melózól?


én kimerültségre gyanakszom.

MagneB6 meg multivitamin nem árthat. Estére meg esetelg nervenpflenge 3db lefekvés előtt az altató hatású, de gyógynövényes tehát nem az igazi erős altató, ezzel nem teszed tönkre magad.

2009. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.Lehet a vérnyomásoddal is baj,de más oka is lehet.Jobb ezt tisztázni.
2009. dec. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végzős gimnazista vagyok, stressz az megvan, de az eddig is volt. 1 hete szedek Centrum vitamint, de változást nem érzek, sőt még fáradtabb vagyok, mint eddig valaha...
2009. dec. 19. 19:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!