Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Pár napja szinte egész nap...

Pár napja szinte egész nap fáj a fejem, de csak a jobb halántékom. Lehet ez fronttól?

Figyelt kérdés
Nem migrén,de elég erős fejfájás.
2009. dec. 14. 18:02
 1/2 anonim válasza:

nekem állandóan fáj a fejem, halántékom. nem tudom mitől. egy időben magas volt a vérnyomásom, tehát gondolom attól, de most már nem és még mindig fáj. szerntem fronttól. mondjuk én front érzékeny is vagyok :D de elég nehéz elviselni, h minden nap fáj a fejem. am lehet attól is ha nincs rajtad sapka. nekem most ezen a télen (v ősszel már azt sem tom milyen évszaknak nevezhető ez) 3x megfázott a fejem szal sapka :D

gondolom ezzel most nem sokat segítettem... bocsi

2009. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az időjárásunk pont olyan,hogy aki érzékeny,annak sokkal gyakrabban fáj a feje.Próbálj meg bevenni fájdalomcsillapítót.Ha nem használ menj dokihoz,mert a fejfájásnak lehet más oka is.Nem kell rosszra gondolni egyből,de fájhat pl. szem erőltetésétől is .Az,hogy a fej melyik része fáj,nekem oly mind1,mert szerintem a fejfájásnál rosszabb nincs.:(((
2009. dec. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!