Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy átlagos emberi szív...

Egy átlagos emberi szív mennyit bír ki?

Figyelt kérdés

Úgy, hogy városban él és mindig csak normális dolgot eszik, nem ideges sportol, rendesen alszik és nem csinál káros dolgokat (cigi...).

2. úgy, hogy néha csinál káros dolgokat.

Bulizik hétvégente, 3-4 szál cigi, eszik hamburgert, de sportol és hétköznap normálisan és, de nem alszik 100%-osan eleget.

3. És úgy, hogy alig alszik, nem sportol, hamburgeren él, cigifüggő...stb.


2014. márc. 9. 02:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nem csak etöl függ. Van aki sosem élt egészsgesen mégis él 90 évig van aki meg midnennt megtett és meghal 40 évesen valami betegségben. A sziv csak egy dolog ezer más betegség lehet, jöhet.
2014. márc. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja azt nem írtam, hogy úgy, hogyha nincs semmi betegsége!
2014. márc. 9. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen számot vársz? erre nincs szabály és nem csak ezen mulik meddig él egy ember.
2014. márc. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván nem egészséges a dohányzás,de én úgy gondolom(dohányzom én is vagy 25 éve),hogy ha folyton ezen rágja magát az ember,akkor tuti,hogy baja lesz.A gyógyszerek is ezért vannak,hogy bevedd,s semmit nem hat,árt is,de a gyógyszeripart gazdagítod.S ez az,ami felháborító.
2014. ápr. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!