Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehet az orrfolyást...

Hogyan lehet az orrfolyást orrcsepp nélkül megszüntetni?

Figyelt kérdés

Már 1-2 napja meg vagyok fázva. Rettentően folyik az orrom, eddig orrcseppet használtam rá, de az sem volt valami jó, mert nem használt sokáig. De ha most orrcseppet használok, már nagyon csípi az orromat, szóval nem szeretném már használni. Az orrom körül is már elég piros, és mindig fáj. Szoktam kenegetni, de fölösleges, mert utána úgyis orrot fújok....

Mit tudnátok ajánlani az orrfolyásomra?


2009. dec. 13. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert én akkor használok orrcseppet, mikor be van dugulva.És szerintem felesleges neked is, mert tönkreteszi a nyálkahártyát.
2009. dec. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

forralj egy nagy edénybe vizet, tegyél bele egy csomó kamillát, csücsülj mellé és takard be magad a lábossal együtt egy hatalmas pokróccal!

Feküdj ha teheted és sose szipogj, mindig fújd ki...

2009. dec. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Vegyél egy tubus tormakrémet, nem vicc. Egyél meg belőle magában egy kávéskanálnyit, nagyon fog csípni, de legyen nálad zsepi, mert a cucc elindul.


Teljesen kitisztít, komolyan. Próbáld kmi, majd meglátod! Én nevettem, amikor javasolták, kipróbáltam, tényleg jó.

2009. dec. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!