Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csináljak hogy széplegyen...

Mit csináljak hogy széplegyen az énekhangom? Esetleg mit egyek éneklés előtt? :O

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mézet szoktam enni,de éneklés előtt 1 nappal már nem,mert ha közvetlenül éneklés előtt eszem,akkor tompa,iszapos lesz tőle a hangom,viszont hosszútávon nagyon jót tesz. Gyakran szárad ki a torkom,úgyhogy mindig van nálam mentholos cukor.Csokit nem ajánlom,annyi nyálad lesz tőle,hogy egyfolytában nyelhetnéked lesz éneklés közben. Ja,és néha beleszagolok egy kis eukaliptuszos olajba,mert kitisztítja az orrjárataimat,olyan,mintha egy nagy adag hideg,hegyi levegőt szippantana be az ember(kicsit könnyezek is utána,de sebaj). Ja és torokcsakra színe a kék,úgyhogy a sálam is kék,és a medál a nyakláncomon is kék. Hát,kb. ennyi.:)
2009. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor anno kórussal jártunk énekelni, a tanárunk mindig mondta, hogy együnk cukorral kikevert tojás sárgáját, mert az jót tesz a hangnak :) Nem tudom, ennek mi a magyarázata, de nem is kerestük anno, mert nagyon szerettük. Remélem a fogyókúra rovat nem olvassa, mert egy kalória bomba. Emlékszem még arra is, hogy melyik pohárban kevertem kicsi sütis villával, minél nagyobb szemű kristály cukorból, annál jobb volt! :)
2009. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
utolsó: csak vigyázz a szalmonellával!
2009. dec. 13. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
xD ksznm :DD
2010. jan. 28. 18:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!