Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Aggódom?! 15 éves lány vagyok

Aggódom?! 15 éves lány vagyok

Figyelt kérdés
. Sajnos az a problémám, hogy ha elkezdek enni sokszor elkezdek szédülni, elvileg leesik a vércukrom.. Cukros nem vagyok! De most olvastam a neten hogy létezik a hipoglikémia betegség, főleg cukrosoknál.. Nekem ez mind 1-2 éve kezdődött kisebb nagyobb szünetekkel de azt hittük az alacsony vashiány miatt van.. Hétfőn megyek kivizsgálásra, vérvételre de nagyon félek hogy valami súlyos bajom van mind pl.. rák.. mert olyanról is szó esett egy cikkben.. mindjárt sírok úgy félek hogy valami bajom van.. volt valakinek hasonló baja?
2009. dec. 11. 11:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nyugi,nyugi!Nem kell mindjárt a legrosszabra gondolni.A lányom van ilyen helyzetben.Időnként szédül.Néha napokon keresztül,aztén van hogy hetekig semmi..Nem cukros,nem alacsony a vérnyomása,nincs vas hiánya...Elvileg minden rendben van nála.Mégis vannak ezek a tünetei... Lehet a stressztől is...Nála ez indokolt is lenne,mostanában sok rossz érte őt/minket.Már nem tudom hová lehetne vinni őt,milyen vizsgálatra.Szóval nem mindjárt a legrosszabbra gondolj.Drukkolok neked,hogy semmi rosszat ne derítsenel ki.Fel a fejjel!!!

Majd írj mi van veled!!!

2009. dec. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Meg fogom hétfőn írni! Csak kicsit aggódom..
2009. dec. 11. 11:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen, nekem. De én cukorbeteg vagyok. Esetleg allergiás lehetsz, vagy pánikbetegség okozza. Nyugi, biztos nem vagy rákos.
2009. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtató válaszokat! Nekem ez 1-2 éve kezdődött csak most vettük komolyabbra, és hétfőn megyek orvoshoz.
2009. dec. 11. 11:37
 5/14 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerüen csak amiatt is, hogy a hormonrendszered még nem stabil, meg stressz is okozhatja - amint látod, rengeteg oka lehet, egy kivizsgálás tudja csak kideriteni.
2009. dec. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyugi,biztos semmi komoly...,a vérvétel eredmény sok mindenre választ ad..,majd ird meg!;)
2009. dec. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia! Jajj ugyan dehogy rák :) Abból rákra következtetni, hogy megszédülsz evés közben nagyon abszurd :):)

Semmi baj sincs, a vérvétel majd megmutatja mi van :)

Sosem voltam cukorbeteg de én is szoktam szédelegni :) Hirtelen felállás vagy forróvizes fürdő után is megszédül az ember, pedig hidd el nincs semmi baja :)

2009. dec. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 LN09 ***** válasza:

Talán mert 15 éves vagy és a hormonok dolgoznak ezerrel.

Rákos tuti nem vagy. Az picit kellemetlenebb tünetekkel jár.

2009. dec. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Voltam, még nem derült ki semmi..
2009. dec. 14. 10:38
 10/14 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.Eltelt egy kis idő....Mi van veled?Milyenek lettek a leletek?

Remélem nincs baj...!!!!

2009. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!