Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az a helyzet, hogy venlafaxin...

Az a helyzet, hogy venlafaxin 75mgt szedek, es elszivtam par napja egy fuves cigit! Ez okozhat komolyabb bajt?

Figyelt kérdés
Mert azota faj a fejem:-S es nem szoktam sosem alkoholt inni sem meg semmit,es eloszor csinaltam ezt,nem is akarom tobbe!!!!!
2009. dec. 11. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Nos, a gyógyszerek tájékoztatója nem kér ki a marihuanával való kölcsönhatásra, így nem tudni, okozhat-e komolyabb gondot. Mindenesetre inkább ne csináld többet.
2009. dec. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hacsak fáj a fejed nemhiszem h bármi bajod is lenne. ha már eltelt pár nap és még nemtörtént semmi, nem estél össze, stbstb akkor nemhinném h bármi bajod lenne.
2009. dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Jajj :( A venlafaxin antidepresszáns.

Alapból sem szabad marihuánát fogyasztani, nemhogy venlafaxin szedése alatt. Nézd, szerintem szólj az orvosodnak, nem tudom hány éves vagy, de gondolom egyedül jársz már orvoshoz. Nem fog szólni egy rossz szót sem, de tudasd vele, hogy mi történt.

2009. dec. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy mondjam e el neki...mert szerintem az elegge gaz lenne:-( nem hinnem,hogy attol lehet,de azert kicsit aggodok emiatt!!!:-(
2009. dec. 11. 15:04
 5/9 A kérdező kommentje:
nem hinnem,hogy jo otlet elmondani, mert nem biztos ,hogy hinne nekem, lehet azt hinne,hogy egy paff a buvos sarkany vagyok foleg ,hogy pszichiatriai betegsegem van:-S Es lehet azt hinne mindig csinalom,irjon valaki meg aki tud valamit errol,koszi az eddigi valaszokat!
2009. dec. 11. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd, ha annyira pszichiátriai beteg lennél nem neteznél otthonról. Ezer meg egy ember szed antidepresszánst. Biztos vagyok benne, hogy elhinné, hogy egyszer próbáltad ki, mivel ha mindig ezt csinálnád, nyilván nem rohannál orvoshoz segítségért.
2009. dec. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igazad, van ,de ha attol is van esetleg akkor is mit tudna csinalni velem?;-( mindenkinek jart a zold kez!pusz
2009. dec. 11. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha napokkal ezelőtt történt, már nem lesz baj. Az orvos sem csinálna semmit azon kívül hogy elmondaná, többet ne tedd. Amúgy nyugodtan megmondhatod neki, a pszichiátereknek ez a dolga, nap mint nap foglalkoznak súlyosan függő betegekkel is.
2009. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem hinnem,hogy attol van ,mert meg mindig tart!:-(
2009. dec. 12. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!