Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mennyi ideig lehet számítani...

Mennyi ideig lehet számítani mellékhatásra, ha egyáltalán lesz a H1N1 oltásnál?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 16:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
43%

nekem azt mondták h évek múlva fog okozni mellékhatást nem most, ezért nem is adatom be...

( az oltáspártiaknak ezért most nem kell lepotozni de gondolom ezt hiába mondom... -.-" )

2009. dec. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
31%
kedves első.. ezt hol hallottad?
2009. dec. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%
én beadattam és élek, ha évek mulva jon valami mellékhatás hát igy jártam.
2009. dec. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%

1. vagyok

orvosom mondta.. én nem vagyok orvos szal nem tudom, de ő ezt mondta..

egyik ismerősöm meg azt mondja h ez csak üzlet, az ország túl sok oltóanyagot rendelt és kevés fogy ezért próbálják az emberekre rátukmálni h "oltasd be magad különben meghalsz!" eddig 10 millió emberből 2 millió oltatta be magát.. hát nem vmi jó arány..

2009. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Az oltás után 2-3 napig várható mellékhatás(láz, hőemelkedés, influenza szerű tünetek). Évekkel később nem gondolom, hogy ebből bajod lehetne. eüs
2009. dec. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%

ha elkapod normális esetben 1-3 nap alatt végigmegy rajtad az egész.. a mellékhatások meg 2-3 napig tartanak.. na hogy is van ez?

osztálytársam elkapta, múlthéten csütrötökön,pénteken nem jött suliba hétfőn már semmi baja nem volt..

másik osztálytársam aki beoltatta magát összeesett a tüdeje, előtte semmi baja nem volt..

2009. dec. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Az utolsó 2 kedves válaszolónak köszönöm hogy írt,sajna az előzőek nem a kérdésemre válaszoltak.
2009. dec. 9. 17:10
 8/22 anonim ***** válasza:
30%
évtizedekig.
2009. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
43%
Szerintem meg csak fel van fújva ez az egészH1N1 dolog!Ha megfigyeltétek minden betegnek aki állítólag ebben halt meg volt valami más komolyabb problémája!A kismamák meg ilyenkor a legyengült immunrendszerük miatt könnyebben elkapnak mindenféle nyavalyát!Nem kell parázni!
2009. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
28%
utolsónak van igaza
2009. dec. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!