Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kivagyok száradva (nem iszok)...

Nattila237 kérdése:

Kivagyok száradva (nem iszok) nem fogok elájulni vagy nem lesz semmi bajom?

Figyelt kérdés
Tavaly suliba rosszul lettem
2014. febr. 16. 12:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyem a szived, ne igy probald mar meg felhivni a figyelmet masokra. Ha a szuleid nem figyelnek rad, szolj nekik, hogy szeretnel veluk tobbet lenni. Ha a suliba nem erzed jol magad, valts iskolat. (en is megtettem, jelentem, meg itt vagyok) A "kiskamasz depresszio" megelozesere sportolj, es tanulj rendesen, kesobb ezek hasznodra fognak valni, ez a butasag viszont nem.

Ha logikusan vegig gondolod, ugye te is erzed, hogy ostobasag lenne beszedni vernyomascsokkentot, 2 pohar viz helyett? Ugye??

22/N

2014. febr. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Még egy valami, amit még nem írtak le: a vérnyomáscsökkentő nem cukorka, amit csak úgy kapkodsz. Orvosi előírásra, orvos által megállapított adagban, szigorúan fokozatosan és folyamatosan kell szedni. IGEN, LEHET tőle bajod, ha csak úgy betolsz egyet.


Ha pedig nem iszol, az nemcsak az agyadra és a keringésedre lesz rossz hatással, hanem a veséidet is kinyírja.

2014. febr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!