Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Végtagfájdalom. Valakinek...

Végtagfájdalom. Valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdődött, az egész jobb karomban. Nem zsibbadás, inkább olyan, mintha valaki erősen szorítaná, és nem kapna elég vért. Aztán elmúlt, és tompán elkezdődött a jobb lábamban, de nem erősödött meg. Ma meg arra keltem, hogy a bal karom fáj. Olyan gyenge, ahogy most gépelek, olyan, mintha szédülne a kézfejem. Éreztem már ezt, de soha nem ilyen sokáig. Már megállapítottam magamnál stroke-tól az agydaganatig mindent, úgyhogy inkább szeretném, ha valaki tapasztalatból írna.
2009. dec. 9. 15:16
 1/5 anonim válasza:
Influenza tünete is lehet a végtagfájdalom.
2009. dec. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
33%

Saját tapasztalatból... Hagyd abba a hokizást, vagy legalább váltogasd a kezeid, és elmúlik a fájdalom/zsibbadás, ne aggódj.

Egy kis pihenés neki is jár.

2009. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha magamat hallanám :O Éjjel arra ébredtem, hogy rohadtul fájnak a lábaim. Alig bírtam megmozdulni, épp csak elvánszorogtam egy fájdalomcsillapítóért, aztán vissza. Reggel is nagyon fájt, akkor is vettem be gyógyszert. Most is érzem egy kicsit, de nem olyan vészes. Fogalmam sincs, mitől lehet, ha rájössz, tájékoztatnál engem is itt? :)
2009. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nincs az agyadnak,legalább is a végtagfájdalmaid nem erre utalnak.Inkább vérkeringési zavar lehet,próbál tornáztatni a kezed és lábad,vagy esetlegesen az influenza kezdeti tünetei.Ha pár nap múlva nem múlik,akkor fordulj orvoshoz.Én pont most estem át ezeken a fájdalmakon és nagyon jó fájdalomcsillapító segített rajtam,amit itt nem akarok reklámozni,2x vettem be belőle és mintha ujjá születtem volna.
2009. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy idő után ez számítógép betegség tüneteinek is nevezhető. Rossz a vérkeringés, amikor én is sokat dolgozom a számítógép előtt úg érzem magam mintha nem lenne sem kezem, sem lábam, mindenem el van zsibbadva. Bizony be kell iktatni közben a mozgást, mert itt esz meg a fene a gép előtt!!!
2009. dec. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!