Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetett ez a hirtelen láz?

Mitől lehetett ez a hirtelen láz?

Figyelt kérdés
Pénteken kezdtem rosszul érezni magamat. Fájt a fejem és olyan erőtlen voltam. Szombaton iszonyatosan fájt a fejem. Ma egész nap lázas voltam. Délután aludtam 3 órát és arra ébredtem hogy iszonyatosan fázok. 38,3 volt a hőm. Magamba öntöttem egy csomó teát, étvágyam nem volt. Amikor a hőmérő 39,0-t mutatott már azt hittem hogy meg fogok halni. Vizes borogatást tettem a bokámra és a homlokomra de nem segített. Végül a hideg vizes fürdő vált be. Folyamatosan csökkent a lázam: 38,8 38,3 37,8 most 37,2 - t mértem. (nem vagyok beoltva H1N1 ellen)
2009. dec. 6. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
jó neked! én már úgy szeretnék itthon maradni lázasan... Szerintem elkaptál valakitől valami influenzát, de szerintem ez nem H1N1. Ha attől csökken a lázad, akkor folytasd a hideg fürdőt. És ne aggódj 39-től még nem halsz meg x3 42°-nál csapódik ki a szervezetből a fehérvértest, ott már meghalnál :S Képzeld, én hogy megijedtem, mikor 41°-os lázam volt évekkel ezelött
2009. dec. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Már 37,0-nál tartok:))) Remélem nem jön vissza estére a láz!
2009. dec. 6. 20:50
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Látod, ha most be lennél oltva, nem f@snál... :-[

Amúgy jobbulást, reméljük semmi komoly.

2009. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem holnap feltétlenül keresd fel a háziorvosodat!!!Kérlek tedd ezt!!!Köszönöm!
2009. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!