Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék? Túlzásba viszem?

Mit tehetnék? Túlzásba viszem?

Figyelt kérdés
Egészségmániás vagyok. Soha életemben nem cigiztem, nem ittam alkoholt, rendszeresen sportoltam, és egészségesen étkeztem. És most bekerültem- hosszú történet- egy társaságba, akikkel kénytelen vagyok együtt élni, de nem ez a baj, hanem hogy rendszeresen szívják a szobámban a piros marlborójukat. Mivel nincs fűtés, a szellőztetés szóba sem jöhet. Tudom, hülyén hangzik, de szinte érzem, hogy fonnyadok...ez nekem katasztrófa. mit tehetnék? Napontat többször iszok zölldteát, azt hallottam, az jó antioxidáns...Várom a válaszokat! 25 éves lány
2009. dec. 4. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az nem igaz, hogy nincs annyi eszünk, hogy kimenjenek a büdös bagójukkal. Mondd meg nekik, állj a sarkadra, hogy te ezt nem tűröd és igazán kimehetnek arra a 3 perce cigizni.
2009. dec. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem élek közel sem olyan egészséges életet, mint te, de ha a szobámban bagóznának már önmagában felháborító dolognak tartanám, pláne ha még szellőztetni se tudnék. Meg tudlak érteni, de ebben a helyzetben más megoldás nincsen, mint szólni nekik, hogy bírják ki azt a rövid időt míg nálad vannak.
2009. dec. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
73%
Azért be is képzeled a dolgot, de nem szép, hogy olyan szobában ahol nem lehet szelöztetni cigiznek, kérd meg őket , hogy menjenek ki én is cigizek, de nálunk minden nap van szellőztetve,(mi az hogy nem szellőztettek?) mert egy idő után nagyon rossz szag van és minden beissza a füst szagot. De azért az egészség mániát ne vidd tulzásba, mert a végén az vissz el.
2009. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok mániás, de nemdohányzó társaságában dohányozni BUNKÓSÁG! Ne hagyd magad! Igenis menjenek ki! Megmérgezheti magát mindenki ahogy akarja, de téged nem! A passzív dohányzás igenis MÉRGEZŐ///!!!
2009. dec. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!