Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetek rajta túl hamar?

Hogyan lehetek rajta túl hamar?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok fáza, reggel és este lázam is van, fáj a fejem, és szédülök! A munkahelyemről nem maradhatok ki (családi vállalkozás), mert karácsonyi hajtás van, és nagyon sok a munka! Milyen jó házi praktikákat tudtok ajánlani, hogy minél hamarabb túllegyek a betegségen? Nagyon kellemetlen már!
2009. nov. 30. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

orvos, vagy gyógyteák...

kérdezd azért az orvost is meg(kérjél egy nagyon kicsi pihenőt és menj át az orvoshoz, pár órára biztos elengednek)

2009. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én vmelyik nap kezeltem ki magam egy kezdődő meghülésből..


reggel fél deci pálinkába beletörtem 2 gerezd fokhagymát, rácsavartam 2 narancsot aztán legurítottam!


Utánna meg főztem jó cukros citromos feketeteát úgy hogy felfőztem 3 liter teába 5 deci vörösbort, termoszba raktam és azt ittam egész nap.


Második nap után kutya bajom se volt!!

2009. nov. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
persze, biztosan, de az orvost pont ki szertném kerülni, mert egy idióta! komolyan... többen haltak meg már a gyógyításai miatt, mint amennyien meggyógyultak! megesett már, h egy beteget szimpla megfázással kezelt, és egy hét múlva belehalt! Én tudom, h csak megfáztam, a tünetem is erre utalnak, így azt hiszem, nincs szükségem nagy kezelésre, csak a leghatásosabb, leggyorsabb módszerekre lennék kíváncs! amúgy a tea nem rossz ötlet? milyen gyógyteát ajánlasz? (egyelőre mézes gyümiteát iszok)
2009. nov. 30. 20:43
 4/12 A kérdező kommentje:
a második válaszolónak üzenem, h ez a pálinkás cucc elég rémisztő... sztem nem próbálom ki, a tea borral már egy fokkal jobb, de sajna vezetek, így semmi alkoholos nem jöhet szóba (elvégre csúnya lenne, ha a rendőrné vezetne ittasan a faluban XD)
2009. nov. 30. 20:45
 5/12 igabcsy ***** válasza:

Ebben az influenzás időben nem kellene játszani az egészségeddel. Ha lázad is van akkor az nem gyerekjáték.

Nem beszélve arról, hogy másokat is könnyen megfertőzhetsz.

Lehet, hogy ha otthon maradsz, akkor 2-3 nap múlva visszaállhatsz dolgozni. Ellenkező esetben talán még a szövődményeivel is számolnod kell.

Ne legyél felelőtlen!

2009. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Miért mindenki az orvossal jön állandóan??


Az orvos sem varázsló és a rendelőben vagy a tömegben sokszor több nyavaját lehet összeszedni mint egyébként.


Kár hogy elfelejtik az emberek a népi módszereket sokkal hatásosabbak mint bármiylen gyógyszer!!!

2009. nov. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

utolsónak üzenem, h egyetértek, ezért tettem fel a kérdést én is!

Utolsó előtti: a munkahelyemen csak a családtagjaim dolgoznak, akik szintén ugyan olyan taknyosak, mint én... valsózínűleg tőlük kaptam el én is...

2009. nov. 30. 20:48
 8/12 anonim ***** válasza:

A pálinkás cucc sem oylan rémisztő mint amiylennek hangzik !!


Próbáld ki akkor lefekvés előtt, amúgy nem rúgsz be tőle csak egy kicsit kimelegszel de 20-25 perc múlva már semmit sem érzel, arra pedig nincs garancia hogy pont téged állít meg a rendőr.


Ilyen esetekre nálam mindíg van egy doboz svédcsepp, azzal mindíg kimagyarázom hogy az orvos felírta, szednem kell.


Egyébként a forró fürdő is segíthet sőt a pálinkával főnyeremény ;)

2009. nov. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 igabcsy ***** válasza:

előző vagyok, most olvastam amit még írtál.

De nem tudom, hogy milyen tüneteid vannak.

Náthára, orrdugulásra nagyon jó a kamillateával való gőzölés.

Köhögésre pedig vegyél fekete retket. Olvasd el ezt, nekem be szokott válni

[link]

2009. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor hétvégén az egséz családnak be kell rúgnia mint a szamár és kilószámra enni a fokhagymát ;)
2009. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!