Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vény nélküli nyugtatók...

Milyen vény nélküli nyugtatók vannak? Melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Nem kell, hogy bekómázzak tőle...
2009. nov. 29. 09:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
54%
A legjobb vény nélkül kapható nyugtató a sex! Ha ez nem lehetséges, menj el egy régi temlomba és maradj legalább fél órát. Ebben az estben nem a hit, inkább hely a fontos, bár a hit sem elhanyagolható. A lényeg az, hogy a templom régi legye. Ha ez sem megvalósítható, "Pannonhalmi szívnyugtató tea". Napi 2-3 pohárral meginni. Minden gyógyszernél jobb!
2009. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sedatif PC. Ez homeopátiás nyugtató. Vagy citromfű tea, vagy bármi, amit az előző válaszoló írt.
2009. nov. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rozmaring tea, az nagyon hatásos. Egyébként meg gyógyszer formájában nem kapsz nyugtatót vény nélkül, csak homeopátiásat.
2009. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Pár évvel ezelött, mikor életemben elöször ültem repülöre, egyszerűen rettegtem. Elmentem elötte a patikába és kaptam vény nélküli nyugtatót, de az nem homeós volt. 10 db-os és rózsaszin doboza volt. A nevét nem tudom már, de nem is baj, mert az úgysem használt, ugyanúgy mindem bajom volt az úton :)

Ez a templomos dolog ez komoly?

Sedatif milyen árban van?

2009. nov. 29. 09:51
 5/11 A kérdező kommentje:

Az árát megnéztem, az ok.


De mennyit kell abból naponta bevenni?

2009. nov. 29. 10:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Xanax lehetett, amit régen szedtél, mert azt régen kiadták vény nélkül. De most már egy pár éve már azt sem adhatják ki, mert hiába tartozik a leggyengébb nyugtatók közé, mégiscsak nyugtató.
2009. nov. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
54%
Igen, a "templmos dolog" nagyon komoly. Volt idő amikor a templomokat nem oda építették ahol hely volt, hanem megkeresték azokat a pontokat, ahol olyan földsugárzások vannak jelen, amelyek az emberekre jó hatással vannak. Valamikor az volt törvényben, minden 10. falu építsen 1 templomot és oda vasárnap mindenkinek el kellett menni. Nem azért volt ez kötelező, mert Istent csak ott lehetett imádni, hanem azért mert ott mindenki megnyugvást talált és gyógyult, a fent említett okok miatt. Aztán az idők folyamán ez szép lassan feledésbe merült. Ma meg már ennek helyét átvette az akadémikus orvoslás ami inkább gyógyszerekkel tömi az embereket, minthogy ilyen egyerű módon oldaná meg a problémákat. Erre is szükség van, de ha van egyszerübb, olcsób, mellékhatásoktól mentes, akkor inkább azt kell használni. Vannak még alternatívák feszültségek oldására, a nyugtalanság leküzdésére. Az a tea amit az előző hsz.-ban javasoltam, nagyon jó, tapasztalatból mondom, miután sok mindent kipróbáltam. A templomokhoz még annyit tennék hozzá, ilyen helyek a régi kolostor-romok is. Mi sem bizonyítja ezt jobban, minthogy az itt élők matuzsálemi korokat értek meg.
2009. nov. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
HOVA filmtabletta, gyógynövényes, erősen lenyugtat, de nem lassít le. ha jól emlékszem, 1300 ft-ért vettem
2009. nov. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Repülőút előtt-alatt a legjobb nyugtató némi alkohol, különös tekintettel a röviditalokra. :)

Ha nem érzed, hogy hatna, igyál még egyet, legfeljebb elalszol. :)

De esetleg egy jó könyv az útra, vagy jó társaság. :)

A legtutibb azonban, hogy megpróbálod élvezni az utat, hidd el, nagyobb esélyed van egy közúti balesetre, minthogy a repülőn történne valami.

Tudod, repülőt nem vezethet minden pancser, két pilóta van és minden felszállás előtt műszaki vizsga. :)

Próbálj úgy gondolni a repülésre, mint egy különleges élményre!

És gyönyörű a kilátás! Szívesen cserélnék veled! :)


Ha mégsem sikerül, akkor gondolj a repülőútra, mint megoldandó feladatra! És mondd magadnak, hogy meg tudod csinálni!! :) Sikerülni fog!

2009. nov. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a sok választ.

Huh, hát az volt életem elsö repülése, azóta sem ültem repülöre. Valóban szép élmény, ha valaki teheti, legalább egyszer ki kell próbálni. Közben találtam itthon Sedatif Pc-t, mert anno azt irta fel a homeós doki, amikor leszoktam a dohányzásról és még van majdnem két levélnyi.

Sok fajta gyógynövényes teám van itthon, de citromfüvem pont nincs. Én is jobban szeretem kicsit másképp gyógyitani magamat, nem vagyok oda a gyógyszerekért, csak pár napja kicsit feszültebb vagyok, mint úgy általában.

Erröl a templomos dologról most hallottam elöször, nagyon jó dolognak tartom és ki is próbálom!

Köszönöm a sok hasznos választ.

Szép napot mindenkinek.

2009. nov. 29. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!