Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan lehetne kedvelté tenni...

Hogyan lehetne kedvelté tenni a napi tisztálkodást? Nehezen veszem rá magam, nyűg nekem a tisztálkodás.

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

lebegjen a szemed előtt, hogy a buszon vagy valahol egy irgalmatlanul büdös ember áll melléd és neked azt kell szagolnod. mit gondolsz ilyenkor magadban? kb: azt a k*va, húzzon már innen ez a görény, vagy pofán verem.

na ezt érzik, gondolják mások is.

2009. nov. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek tisztálkodni :-)

Olyan jó érzés 30 percig állni a zuhany alatt 3-4 féle bőrradír, sapon, hajbalzsam, stb. én a fogamat is csak zuhany alatt tudom megmosni, mosdónál képtelen vagyok (pedig tiszta) és a LÉNYEG hogy utána annyira jó érzés tisztán, frissen kijönni a fürdőszobából =) Van hogy egy nap 3x fürdök ha meleg van, meg edzés stb. :)

2009. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem vegyel, egy jo tusfurdot, es azzal kenyeztesd magad, jo illatu,amitol puha lesz a borod! 21/L
2009. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én minden nap a barátommal szoktam eggyütt tusolni,én így szeretem,próbáld ki te is a pároddal..:)
2009. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát én imádok fürdeni, szerintem nincs jobb mint hosszú percekig állni a zuhany alatt, főleg ha hajat mosok, vagy beleülni egy kád forró vízbe. Ráadásul szerintem nincs is annál rosszabb mintha egy ember büdös és a parfüm meg a spray nem fedi el! Ha egy kicsit is büdösnek érzem magam legszívesebben azonnal hazamennék.

Egyébként rengeteg finom illatú tusfürdő van már és mégtöbb vízbe szórható vacak, mi például régebben vettünk valami zselésítő izét és sűrű rózsaszín lett a víz... Hát az érdekes volt, de még azt a hidromasszázs bigyuszt is jó a vízbe tenni, ilyen házi pezsgőfürdő (vacak, izé, bigyusz, tudom hogy ez sokat segít:))

2009. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!