Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Körülbelül mennyi idő kell...

Körülbelül mennyi idő kell ahhoz hogy egy ember elérjen oda h idegösszeomlása legyen?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Órák, napok, hetek,hónapok, évek...az attól függ.
2009. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az időtőé függ
2009. nov. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem, lehet 5 perc (ha vmi qva rosszt hirt kapsz) v lehet évek ha emészted magad valamin ...
2009. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát, én tudom magamról hogy a feszultség ami bennem gyűlik, az egyszer kifog jönni és durván... Egyszerűen minden idegesít ami emberi, rengeteg dolog, az emberi hülyeség FÁJ!!! Nem bírom ha totyognak elöttem (akárhol) pl aluljárókban kész katasztrófa, akármerre megyek mindenhol belém akarnak jönni:/ mintha láthatatlan lennék. Sok ember (A ZÖME az emberiségnek) par.aszt, de nagyon...nem tudok leszállni normálisan a jármurol, mert a kö.c.sög az ajtóba áll. rengeteg helyet foglalna ha mindezt leirnám....

nem tom mikor fog kijönni, lehet ki se jön mert kinyir egy agyvérzés vagy szivroham:)

2009. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!