Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Annyira fáj a gyomrom, hogy...

Annyira fáj a gyomrom, hogy mindjárt meghalok. Mit tegyek? Segítség

Figyelt kérdés
Kerek 2 napja a gyomorszámnál fáj a gyomrom eszméletlenül, periodikusan kezd el görcsölni, de úgy, hogy közben hányingerem is lesz és a fájdalom eljut szinte minden tagomba. Ilyen égető érzés, annyira borzalmas. Tegnapi napot még végigcsináltam, azaz suliban végigszenvedtem, de ma éjjel azt hittem, meghalok, annyira fájt, ma pedig egész nap feküdtem hason, mert felkelni nem tudtam. Vettem be no-spa-t, de közben rájöttem, hogy ez nem ilyen emésztési görcs, aztán buscopan-t, majd algopyrint, de egyik sem hatott. Ez égető fájdalom, amitől már szinte émelygek. Talán valami bakteriális fertőzés lehet, olyan, mintha az egész gyomrom be lenne gyulladva. Ma már voltam orvosnál, de nem foglalkozott velem rendesen, szóval holnap is el fogok menni, mert nagyon rémisztő és eléggé félek, mert szinte ülni sem tudok. Mit csináljak most? Aludni biztos megint nem fogok, de megőrülök a fájdalomtól.
2009. nov. 21. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehetséges,hogy sok a gyomorsavad.Attól szokott égni a gyomor és hányingerrel is jár.Kérj a belgyógyászatra beutalót,ott majd kivizsgálnak.Addi is próbálj meg háztartási kekszet enni.De volt egy ismerősöm,aki ilyenkor zsemlemorzsát evett.Mindekttő elszíja a savat,és ha másmilyen jellegű a betegséged,akkor sem árt.Algopirint ne vegyél be,mert abban szalicil van és az savkeltő hatású.
2009. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Renniet! Lehet, hogy a savad sok. Nekem segített.
2009. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
kérd, hogy tükrözzenek meg. Én sok-sok éve húztam, végül rászántam magam, dokim megtükrözött, kiderült refluxom van. Neked is valami ilyesmi lehet ha gyomorégéssel kapcsolatos.
2009. nov. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Második vagyok, nekem is borzalmas gyomorgörcseim voltak, meg is tükröztek, mégsem vagyok refluxos. Nem biztos, hogy ijesztgetni kéne a kislányt...
2009. nov. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
az a helyzet, hogy ez tegnap kora reggel jelentkezett először, ma sokkal durvább, mint tegnap volt. olyan, mintha be lenne gyulladva a gyomrom vagy nem tudom, a légcsövemet is nyomja, mert sokkal nehezebben kapok levegőt. annyira fáj
2009. nov. 21. 22:26
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia!Velem pont ugyan ez volt éjszaka,kihánytam mindent,még gyomorsavat is,és elmúlt.Tipikus savtúltengés,a Rennie tényleg jó,hisz erre való,de ne szokj hozzá,mert egyre többször leszel majd savas tőle,szóval igyál inkább vizet,egyél ht-kekszet,és holnapra remélhetőleg kutya bajod:)
2009. nov. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, de nincs itthon rennie:S szóval legközelebb csak holnap tudok bevenni. remélem, nem gyomorgyulladásom van. a stressz kiváltó ok lehet? mert pl. a csütörtököt végig stresszeltem a tegnapi fizika nagydolgozat miatt és ez lehet, hogy kicsit megviselt. meg amúgy is sokat stresszelek a tanulás miatt
2009. nov. 21. 22:33
 8/15 anonim ***** válasza:
54%

nekem ilyen esetben egy valami segített: pálinka.

de most komolyan.

ha elég idős vagy hozzá, igyál meg egy feles pálinkát, tuti jobb lesz.

aztán hétfőn orvos.

2009. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, nem pálinkázom
2009. nov. 21. 22:38
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

mondtam, hogy akkor, ha elég idős vagy hozzá.

nem is azt mondtam, hogy "pálinkázz" (ha elég idős vagy), hanem hogy igyál meg egyet a gyomrod miatt.

szövegértelmezés!

2009. nov. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!