Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Voltatok ezzel így? Találtatok...

Voltatok ezzel így? Találtatok kiutat? Erőtlennek érzem magam.

Figyelt kérdés

Egész nap egyedül vagyok itthon, amikor a családom hazaér, nincs kedvem beszélgetni velük. Egész nap magányos vagyok, sokszor a munkába feledkezem, olyankor jó a kedvem, nem gondolok az elhanyagoltságomra, de gyakrabban fordul elő, hogy nagyon rossz lesz a kedvem. Magányosnak érzem magam, még sem akarok barátokat, mert akik eddig voltak csak lehangoltak, mert mindig panaszkodtak, így jobbnak láttam nem tartani velük a kapcsolatot. Ennek ellenére nem javult a helyzet. Most senkivel nem beszélgetek itthonról. Eddig volt a chat, most semmit. Családommal beszélgetek néha, de nem számottevő, sokszor nincs kedvem beszélgetni.


Nem sportolok. Elkezdtem, de ahhoz sincs kedvem.

Vannak jobb napjaim, elhatározom, hogy változtatok, de nem ismerek olyan embereket, akikkel tudnék találkozni és nem csak panaszkodnának...attól csak még rosszabbul érzem magam. Kapcsolatban élek, heti 1-2x pár órára találkozunk...semmit nem csinálunk, nem megyünk sehova...

Voltatok így ezzel? Javult, romlott a helyzet?


Egyébként megértem, hogy változtatnom kell, mert csak egyre rosszabbul érzem magam, de nincs erőm...nem érzem, hogy lenne értelme...a párommal nem tudok erről beszélni, nem változik semmi..


29N


2013. nov. 29. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is egész nap egyedül voltam ma itthon,de ez amúgy nem így szokott lenni.Max egy héten 2-szer.De ilyenkor nekem sincs kedvem beszélni senkivel.Olyan jól elvagyok.Ha amúgy meg hozzámszólnak robbanok,hirtelen.Most is így érzem pedig nemsokára nem leszek már egyedül.Én ezt élvezem most amúgy és idegesít,hogy lassan többen leszünk a házban.

29/N

2013. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

:( Nálam ez 5 hónapja van így.

Pszichológusra nincs pénzem, pedig szívesen elmennék. Úgy érzem egyre rosszabbul vagyok, tudom, hogy ki kell ebből másznom, de nem tudom hogyan. Családomtól nem szeretnék segítséget kérni, úgy érzem nem vennék komolyan. Azért gondolom így, mert amikor feszültebb vagyok (magány miatt is), akkor azt a reakciót kapom, hogy nekem nincs semmivel gondom, mitől lennék feszült. Nincs gyerekem, autóm, hitelem, de ez ugye, hogy nem jelenti, hogy felhőtlen az élet. Páromat nem akarom ezzel terhelni, neki is annyi baja van most rossz a munkája (kevés a pénz). Nehéz ez így..

2013. nov. 29. 19:35
 3/4 anonim ***** válasza:
miért vagy egyedül ? nem dolgozol és nem is tanulsz?
2013. nov. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Itthon dolgozom.
2013. nov. 29. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!