Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Komolyan, ti mennyi időnként...

Komolyan, ti mennyi időnként nagyvécéztek?

Figyelt kérdés
És mennyi a normális időköz?
2009. nov. 17. 16:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Én meg minden pisiléskor. Komolyan. Napi 4-5-6 alkalom.
2009. nov. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

én max 2 naponta.. de van hogy még ritkábban.

pedig rendesen eszek, van amikor még túl sokat is:(

2009. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Napi 2X-3X. Tényleg a napi rendszeresség a normális!
2009. nov. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
35%

Miért a napi a normális? Én pl 3-4 naponta. Aki naponta megy szerintem elég kis kupacot termelhet. Aki naponta 1* reggel megy, ott sokaknál benne van a pakliban a kezdődő nap stressze és az hozza sokszor az ingert.

Naponta többször az meg már eszméletlen. Ott már egyszerűbb volna a kaját egyenesen a retyóba önteni, minek az a tortúra a kettő között...

2009. nov. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

tényleg a napi a normális

pl mikor kórházban voltam bentfekvő, akkor a nővérke minden nap megkérdezte, hogy volt-e tegnap széklet, ha nem, akkor adták a hashajtót

amúgy ez a benne van a nap stressze a reggeli nagyvécézésben dolog, lehet, hogy van akinél így van, de pl én minden reggel megyek és a nagy stressz az életemben, hogy itthon vagyok a babámmal és egész nap játszunk :D

2009. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

énis reggelente, és napi eccer.

de bennem sincsen semmilyen stressz, egésznap semmit sem csinálok:D

ez a gimi óta maradt rám, mert mikor gimis voltam rászoktattam magam h reggel végezzem a nagydolgom. és ez azóta bennem maradt.

a 3-4 napontás wc-zés meg egyáltalán nem egészséges.

2009. nov. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Az hülyeség, hogy naponta, vagy naponta többször nem normális, mert ha 3 naponta ürít valaki, akkor ha belegondol, 3 napig van a kaki a belében, ami salakanyag, és csak erjed ott. És nem igaz, hogy aki naponta kakil, annak csak kis kupacok lesznek, mert tanúsítom hogy nem!

Az az egészséges, ha minden nap kiűríted a mérget, azaz salakanyagot a szervezetedből!

2009. nov. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem a stressztől jön rám az inger, hanem a kávétól, vagy simán attól, hogy felkeltem. Ha a stressztől lenne, akkor egész nap összesz*rnám magam.
2009. nov. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
47%

És akkor mi van, ha ott a salakanyag? Az arra van kitalálva, hogy ott tárolja és ebből ne legyen semmi gond. Soha semmi bajom nem volt még amiatt, mert pár napig nem mentem WC-re. Ilyen alapon félnaponta menni az egészséges, mert akkor csak feleannyi ideig "erjed" ott, mintha reggelente járnánk.

A legtöbben - mint olvasható - megszokásból járnak. Az inger azért jön, mert annyit mutat az óra, nem feltétlenül azért, mert összejött már a mennyiség.

2009. nov. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
hidd el, hogy összejött a mennyiség...:D
2009. nov. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!